بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شانگهای 1 - چونبوک موتورز 1 (لیگ‌قهرمانان‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی پر گل پرسپولیس با هتریک انصاریفرد
چهارشنبه, 10 آبان 1391 ساعت 19:56

پیروزی پر گل پرسپولیس با هتریک انصاریفرد

در آخرین دیدار از هفته چهاردهم لبگ برتر پرسپولیس موفق شد پیکان را 6 بر صفر شکست دهد و کریم انصاریفرد سه گل از شش گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

 

 

 

 

 

 

 

در آخرين ديدار هفته چهاردهم ليگ برتر پرسپوليس از ساعت 17:45 در ورزشگاه آزادي و در حضور 8 هزار تماشاگر(طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه) به مصاف پيکان رفت و با نتيجه 6 بر صفر به برتري دست يافت.

کريم انصاري‌فرد در دقايق 36، 47 و 57، عليرضا نورمحمدي در دقيقه 42، محمد نوري در دقيقه 63  و محمد قاضي در دقيقه 86 براي پرسپوليس گلزني کردند.

کريم انصاري‌فرد در 13 بازي قبل فقط يک گل زده بود اما برابر پيکان هت تريک کرد و سه گل زد. پرسپوليس با ارائه يک بازي سراسر هجومي هوادارانش را راضي به خانه فرستاد.

سرخپوشان تهراني با اين پيروزي 17 امتيازي شدند و به رده يازدهم جدول رسيدند. پيکان هم 15 امتيازي باقي‌ ماند.

سعيد مظفري‌زاده داور مسابقه به نادر احمدي از پيکان و عليرضا نورمحمدي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيدجلال حسيني، مهدي مهدوي‌کيا، محمد نوري( از دقيقه 80 سامان آقازماني)، حسين ماهيني، اميرحسين فشنگچي، ميثم نقي‌زاده، محسن بنگر، عليرضا نورمحمدي، کريم انصاري‌فرد( از دقيقه74 جواد کاظميان) و هادي نوروزي( از دقيقه 70 محمد قاضي)

سرمربي: مانوئل ژوزه

ترکيب پيکان:

فابيو دوسانتوس، روح‌الله سلطاني، مسعود ميکائيلي، نادر احمدي( از دقيقه 49 ايمان مبعلي)، سيدحسين حسيني، محمدرضا طهماسبي، سيد امير مير بزرگي، رضا معقولي، سيد احمد مهدي‌زاده، صادق گشني( از دقيقه 47 سجاد فيض‌الهي) و ژويسلي فريرا(از دقيقه 80 عيسي آل کثير)

سرمربي: عبدالله ويسي