بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال آذرخش بندرعباس 1 - اهورا بهبهان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گوندوگان بر خلاف اوزیل در تیم ملی آلمان می‌ماند
جمعه, 26 مرداد 1397 ساعت 13:35
گوندوگان بر خلاف اوزیل در تیم ملی آلمان می‌ماند
ایلکای گوندوگان بر خلاف مسوت اوزیل به حضور در تیم ملی آلمان ادامه خواهد داد. 

به گزارش "توپ 90"، گوندوگان ستاره‌ی منچسترسیتی در حساب اینستاگرام خود در پاسخ به سوال یکی از هوادارانش اعلام کرد قصد ندارد مثل مسوت اوزیل از تیم ملی آلمان خداحافظی کند. 


یکی از هواداران گوندوگان در اینستاگرام از او پرسیده بود که بزرگترین رویای فوتبالی‌اش چیست. ستاره‌ی 27ساله‌ی منچسترسیتی در پاسخ نوشت:" قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک عنوان قهرمانی با تیم ملی آلمان".


بعد از جنجال‌هایی که در نتیجه‌ی عکس اوزیل و گوندوگان با رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه در آلمان بوجود آمد، این دو ستاره‌ی ترک‌تبار آلمانی روزهای سختی را سپری کردند. گوندوگان خیلی زود بابت حاشیه‌های بوجود آمده عذرخواهی کرد تا کمتر آماج انتقادها قرار بگیرد. اما مسوت اوزیل بعد از مدتها سکوت در نهایت با انتشار بیانیه‌ای تند، فدراسیون فوتبال آلمان و رسانه‌های این کشور را به نژادپرستی متهم کرده و با تیم ملی آلمان خداحافظی کرد. 


گوندوگان که 26 بازی ملی در کارنامه دارد جام جهانی 2014 را به دلیل مصدومیت از دست داد و نتوانست به همراه سایر ملی‌پوشان آلمانی جام جهانی را بالای سر ببرد. گوندوگان اما در جام جهانی 2018 روسیه از سوی یواخیم لو به عنوان بازیکنی شناور در خط میانی به میدان فرستاده شد ولی مثل بسیاری از هم‌تیمی‌هایش ناامیدکننده ظاهر شد. 


گوندوگان در ادامه‌ی پست اینستاگرامی‌اش به تحسین ماریو گوتزه می‌پردازد که در زمان حضور در بوروسیا دورتموند با او همبازی بوده. گوندوگان نوشت در دوران حضور در مانشافت، از دید او گوتزه بااستعدادترین فوتبالیست تیم ملی آلمان بوده. 


گوندوگان در ادامه‌ی پست اینستاگرامی خود با متس هوملس هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آلمان شوخی کرد و نوشت :" متس فکر می‌کند شماره‌ی 10 خوبی است ولی اینطور نیست".
گوندوگان می‌گوید با اینکه کاکای برزیلی در دوران جوانی الگوی او بوده ولی معتقد است بهترین فوتبالیست تاریخ کسی نیست جز لیونل مسی.