بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال مادرید از اینترمیلان شکایت خواهد کرد
جمعه, 26 مرداد 1397 ساعت 13:33
رئال مادرید از اینترمیلان شکایت خواهد کرد
آخرین تلاش باشگاه اینترمیلان برای جذب لوکا مودریچ، حالا با شکایت باشگاه رئال مادرید از این تیم همراه شده است.

به گزارش "توپ 90"، تلاش اینتر برای جذب مودریچ به حدی جدی شده که رئال تصمیم گرفته از این باشگاه به فیفا شکایت کند. در حقیقت اینترمیلان مستقیما با مودریچ شروع به مذاکره کرده که این موضوع در قوانین فیفا ، ممنوع است. تنها بازیکنانی که 6 ماه از قراردادشان باقی مانده می‌توانند آزادانه با دیگر باشگاه‌ها مذاکره کنند و از همین رو، رئال مادرید تصمیم گرفته از اینترمیلان شکایت کند.

واقعیت این است که در طول هفته اخیر ، شایعه جدایی مودریچ منتشر شده و این موضوع اینطور مطرح شده که مودریچ نیز تمایل زیادی دارد سانتیاگو برنابئو را ترک کند، موضوعی که تا پیش از این هیچگاه مطرح نشده بود. در حقیقت، رئال از بابت انتقال مودریچ نگرانی ندارد زیرا بند فسخ او 750 میلیون یورو است و دو سال نیز از قرارداد باقی مانده است.

جذب مودریچ برای اینتر تقریبا غیرممکن است و رئال نیز در آن سو سعی دارد قرارداد را بهبود بخشیده و حقوق مودریچ را بالاتر ببرد.حال در این میان، آنها به هیچ وجه تمایل ندارند باشگاه دیگری وارد شود و مستقیما با بازیکنشان مذاکره کند. اتفاق مشابهی نیز در مورد آنتوان گریزمان و بارسلونا رخ داد.

رئال مادرید در تابستان جاری، رونالدو و زیدان را از دست داده و از همین جهت، از دست دادن مودریچ ضربه سختی به سپیدپوشان خواهد بود.  همچنین مودریچ در جام جهانی عنوان بهترین بازیکن را از آن خود کرد و حالا ارزش تبلیغاتی اش برای باشگاه بسیار بالا رفته که این موضوع نیز مزید برعلت خواهد شد که رئال مانع این جدایی شود.

مودریچ سال 2012 از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و خیلی سریع به یکی از کلیدی ترین بازیکنان این تیم تبدیل شد و می‌توان او را از مهم ترین عناصر موفقیت رئال در چمپیونزلیگ دانست.