بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازیکنان رئال به گرت بیل باور ندارند
جمعه, 26 مرداد 1397 ساعت 11:44
بازیکنان رئال به گرت بیل باور ندارند
نشریه دون بالون مدعی شد که چندین بازیکن مهم رئال مادرید از اینکه گرت بیل می‌تواند جانشین رونالدو شود یا نه، مطمئن نیستند.

به گزارش "توپ 90"، سپیدپوشان در آخرین دیدار خود در سوپرکاپ اروپا به مصاف اتلتیکومادرید رفتند که 4-2 در تالین استونی مقابل حریف خود شکست خوردند. کریم بنزما و سرخیو راموس دو گل رئال را به ثمر رساندند ولی ایسکو از عملکرد یکی از هم تیمی‌های شاخصش ناراضی بود. در این روزها که رونالدو از رئال مادرید جدا شده، گرت بیل به عنوان جدی ترین گزینه برای جانشینی او شناخته می‌شود.

بیل که 120 دقیقه بازی کرد، یک گل برای بنزما ساخت ولی خودش نتوانست گلی برای رئال مادرید به ثمر برساند. خولن لوپتگی، سرمربی جدید رئال مادرید می‌خواهد بیل را به عنوان گزینه اصلی جانشینی رونالدو جا بیندازد.رونالدو در تابستان رئال را با 112 میلیون یورو ترک کرد و به جمع بیانکونری ها اضافه شد.

حال دون بالون مدعی شد که چندین بازیکن رئال بر این باور هستند که رویکرد و عملکرد بیل تا چهره ای که باشگاه از او لازم دارد، فاصله بسیاری دارد. پیش از دیدار در استونی، خولن لوپتگی به تمجید از بیل پرداخته بود و او را برای فصل جدید کاملا آماده دانسته بود. او گفته بود:" بیل خیلی انگیزه دارد، او یک حرفه ای است که با جوان تر ها تمرین می‌کند و به آنها انگیزه می‌دهد. ما تیم هستیم و این مهم ترین نکته است. چیزی که او می‌تواند به تیم اضافه کند این است که روحیه و توانایی تیم را بالا می‌برد."

با این وجود، بازیکنان رئال بر این باور هستند که بیل توانایی جانشینی رونالدو را ندارد و نمی‌تواند خلا سی آر سون را در ترکیب پر کند.