بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سوئد 2 - روسیه 0 (لیگ ملت ها)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت رامین رضاییان به اوستنده
جمعه, 26 مرداد 1397 ساعت 11:44
بازگشت رامین رضاییان به اوستنده
رامین رضاییان دفاع راست تیم ملی ایران در جام جهانی، پس از مدت ها گمانه زنی و مذاکره با تیم های مختلف در تیم قبلی اش یعنی اوستنده باقی ماند.

به گزارش توپ 90، رضاییان که فصل گذشته برای اولین بار راهی فوتبال اروپا شده بود، قصد داشت پس از عملکرد خوب در جام جهانی راهی تیم بزرگتری شود اما پس از بررسی تمام جوانب تصمیم گرفت در تیم اوستنده بلژیک بماند.

او پیش تر در اینستاگرام با انتشار پستی از هواداران، هم تیمی ها، مربیان و مدیران باشگاه خداحافظی و تشکر کرده بود اما حالا با قراردادن استوری نشان داده که به احتمال زیاد همچنان در اوستنده خواهد ماند.

او از چند روز قبل در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده بود تا آمادگی بدنی اش را حفظ کند و حالا قصد دارد دومین و آخرین سال قراردادش را هم در اوستنده بلژیک سپری کند. این در حالی است که شب گذشته هم مرتضی پور علی گنجی به تیم اوپن بلژیک پیوست و این فصل شاهد حضور پرتعداد ایرانیان در این لیگ اروپایی خواهیم بود.

رضاییان پیشنهادی اغواکننده از لیگ ایران و تیم تراکتورسازی تبریز داشت اما عزم بازگشت به ایران در او دیده نمی‌شد و این مدافع ۲۸ ساله همچنان در فوتبال اروپا خواهد ماند.