بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

موسوی: گسترش به سادگی تسلیم نمی‌شود
پنجشنبه, 25 مرداد 1397 ساعت 17:22
موسوی: گسترش به سادگی تسلیم نمی‌شود
پاسور گسترش فولاد در بازی مقابل سپیدرود امیدوار به کسب نتیجه، برابر پیکان در هفته چهارم است.

به گزارش "توپ 90"، احمد موسوی که در بازگشت به گسترش فولاد توانست زمینه ساز تک گل این تیم مقابل سپیدرود باشد، از انگیزه‌های تیمش برای جدال مقابل پیکان می‌گوید.


مدافع راست تبریزی‌ها در خصوص اینکه بعد از فسخ قرارداد و حضور در پارس جم چرا دوباره به جمع شاگردان فیروز کریمی بازگشته اینطور می‌گوید: از اولش قصد این کار را نداشتم ولی وقتی باشگاه بعد اتمام فصل بلاتکلیف شد و معلوم نشد که امتیاز آن واگذار می‌شود یا نه، کمی نگران شدم و با چند باشگاه مذاکره داشتم ولی بعد از اینکه با درایت آقای زنوزی مشکلات باشگاه حل شد با صحبت‌هایی که آقای نصیرزاده و آقا فیروز داشتم تصمیم گرفتم برگردم و به اهداف مشترکی که داریم برسیم.


بازیکن گسترش فولاد درباره نتیجه بازی هفته گذشته مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بازی خوبی بود که ما بدشانسی آوردیم و می‌توانستیم برنده از بازی بیرون بیاییم که متاسفانه اینگونه نشد. شرایط بدی در بازی گذشته نداشتم ولی واقعیت این است که من و مسیح زاهدی شب بازی به تیم اضافه شدیم و از شرایط آمادگی و تمرینات به همراه سایر بازیکنان دور بودیم که با تمرین بیشتر و بازی های آینده امیدواریم بهتر شود. پاس گلی هم در این بازی ارسال کردم که باید بگویم تمرین شده بود و در هفته گذشته بازی روی ضربات ایستگاهی و کرنرها تمرین کرده بودیم و خدارا شکر توانستم در اولین بازی تاثیرگذار باشم.


موسوی درباره شرایط تیم گسترش فولاد گفت: تیم ما تیم جوان و باانگیزه‌ای است که البته ما تغییرات زیادی داشتیم نیاز به زمان داریم تا هماهنگی ایده آل را کسب کنیم. با شناختی که از آقای فیروز کریمی و کادر همراه ایشان دارم مطمئنم خیلی زود این اتفاق رخ می‌دهد.


او درخصوص رویارویی با پیکان در هفته چهارم گفت: پیکان نشان داده تیم منسجم و خوبی است و به سادگی تسلیم نمی‌شود. قطعا بازی سختی پیش روی ماست و ما هم در طول هفته خیلی کار کردیم و به دنبال ارائه بازی منطقی هستیم تا برنده از زمین مسابقه خارج شویم. جا دارد در آخر هم تشکر کنم از باشگاه در راس آن از آقای زنوزی که در این وضعیت اقتصادی این بستر خوب را فراهم کرده‌اند که بتوانیم در آرامش مسابقات را دنبال کنیم.