بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ویسی: شعار قومیتی مثل سرطان است
پنجشنبه, 25 مرداد 1397 ساعت 15:56
ویسی: شعار قومیتی مثل سرطان است
سرمربی نفت مسجد سلیمان در آستانه جدال با پرسپولیس در نشست خبری این بازی به انتقاد از اتفاقات چند وقت اخیر روی سکوها پرداخت و از آن بعنوان سرطان یاد کرد.

به گزارش "توپ 90"، عبدالله ویسی بعد از استقلال خوزستان و سپاهان اکنون با هدایت نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ قرار خواهد گرفت. او در نشست خبری پیش از این بازی درباره شرایط آماده سازی بازیکنانش گفت: بازی با تیم‌های پرسپولیس و استقلال همیشه خاص است و می‌تواند خیلی خوب باشد و خیلی بد. تیم‌هایی مثل مسجدسلیمان وقتی به آزادی می‌آیند مشخص نیست چه اتفاقی می‌افتد. اگر بتوانیم جو ورزشگاه را کنترل کنیم می‌توانیم بازی خوبی هم انجام دهیم و امیدوارم فردا با یک بازی خوب بتوانیم تماشاگران را راضی به خانه‌هایشان بفرستیم.


ویسی با اشاره به اینکه حضور دیرهنگامش در راس هدایت نفت مسجد سلیمان اکنون نیاز به این دارد تا در تعطیلات لیگ کاملا آماده شوند گفت: یک تیم برای آمادگی نیاز به 4 الی 6 هفته تمرین دارد که ما فقط 2 هفته فرصت داشتیم اما برای تعطیلات می‌خواهیم تمرینات بدنی و تاکتیکی انجام دهیم. شاید از نظر تاکتیکی در بازی‌ها به هماهنگی برسیم اما از نظر بدنی مشکل داریم و امیدوارم در تعطیلات بتوانیم کارهای بدنی را انجام دهیم.


وی با کنایه نسبت به سوالی درباره شرایط حل مشکلات مالی این تیم گفت: ابتدا باید مشکل مدیریتی حل شود. وقتی مشکل مدیریتی حل شود، مشکل مالی هم حل می‌شود. نماینده مردم شهر در مجلس تلاش می‌کند تا این مسائل هر چه سریع‌تر حل شود.


سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره شرایط میلاد میداوودی گفت: تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان به بازیکنان باتجربه‌ای مثل میداودی نیاز دارند. ما تلاش می‌کنیم او زودتر به تیم برسد. 


وی در پاسخ به این سوال که چطور وزارت نفت از نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان حمایت می‌کند اما از نفت تهران حمایتی نمی‌شود، گفت: آنطور که به ما گفتند وزارت نفت هیچ حمایتی از ما نمی‌کند. شاید مسائل زیرساختی و لجستیکی را انجام دهد. در مورد مسائل هتل و تغذیه کمک کند اما از نظر مالی کمکی نمی‌کند و استاندار و نماینده شهر مسجد سلیمان در تلاش هستند این مشکلات حل شود. ما هم از وضعیتی که برای این تیم‌ها هست ناراحتیم. امیدواریم مسولین فکر خوبی به حال این تیم‌ها کنند.


سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص اتفاقات چند وقت اخیر در سکوها و درگیری های شکل گرفته گفت: نباید به این مسائل و اتفاقات قومیتی دامن بزنیم چرا که همه ما انسان و ایرانی هستیم و نباید کارهای ناشایست انجام دهیم. چرا که در این شرایط لیگ آسیب می‌بیند. شما دیدید در جام جهانی از همه دنیا تماشاگر آمده بود اما در کنار هم فوتبال دیدند و لذت بردند. این مسائل برای کشور ما مثل سرطان می‌شود و من از لیدرها و کانون هواداران باشگاه‌ها می‌خواهم که جلوی این اتفاقات را بگیرند. به هر حال در فوتبال برد و باخت وجود دارد اما این مسائل اتفاقات زننده‌ای است.


ویسی در پایان در واکنش به اینکه این اتفاقات بیشتر در اهواز و تماشاگران خوزستانی رقم می‌خورد گفت: قصد طرفداری از این اتفاقات را ندارم. این مسائل در شان مردم خوزستان نیست اما در تهران به هواداران‌ ما بی‌احترامی شد و به نام خوزستان احترام نگذاشتند. خوزستان همان جایی است که 8 سال در دفاع مقدس از همه ایران دفاع کرد و باید به مردمش احترام گذاشت و شاید آنها خواستند عقده گشایی کنند اما تماشاگران واقعی خوزستان این کار را انجام نمی‌دهند و عده‌ای برای انتقام دست به این اقدامات زدند که سرد شدند چرا که این مسائل در شان نام مردم خوزستان نیست.