بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعلام جزییات بلیت‌فروشی پارس جم و استقلال
چهارشنبه, 24 مرداد 1397 ساعت 23:54
اعلام جزییات بلیت‌فروشی پارس جم و استقلال
رییس هیات فوتبال شهرستان جم توضیحاتی را درباره نحوه بلیت فروشی دیدار پارس جنوبی و استقلال ارائه کرد.

به گزارش "توپ 90"، محمد اسدی رییس هیئت فوتبال شهرستان جم با اشاره به دیدار حساس پارس جنوبی جم و استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت: سال گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور به شکل مطلوبی در جم برگزار شد و امسال نیز سعی کردیم با رفع نواقصات فصل قبل به دنبال میزبانی شایسته برای تیم های لیگ برتر باشیم.

وی در خصوص زمان و مکان بلیت فروشی دیدار پارس جنویی جم و استقلال تهران گفت: بلیت این دیدار روز بازی در 20 باجه بلیط فروشی ورزشگاه تختی جم به فروخته خواهد شد و ساعت دقیق بلیت فروشی و باز شدن درب های ورزشگاه در نشست هماهنگی قبل از بازی مشخص خواهد شد.

اسدی در ادامه افزود: با تصمیم مسئولین باشگاه پارس جنوبی جم بلیط جایگاه تماشاگران این دیدار با قیمت ده هزار تومان و بلیط جایگاه ویژه با قیمت پانزده هزار تومان به فروش می رسد.

وی از فراهم کردن امکانات رفاهی برای تماشاگران این دیدار خبر داد و بیان کرد: در نقاط مختلف ورزشگاه آب آشامیدنی خنک قرار داده شده است و بازرسان اتاق اصناف و شبکه بهداشت بر روند توزیع مواد خوراکی در بوفه های ورزشگاه تختی نظارت دارند.

رییس هیات فوتبال شهرستان جم افزود: در صورت افزایش تماشاگران در ورودی های ورزشگاه با هماهنگی یگان ویژه و ناظر فدراسیون ممکن است درب های ورزشگاه زودتر از زمان اعلام شده بر روی هواداران باز شود.

اسدی با بیان اینکه طبق قانون تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه تختی جم در اختیار هوادارن تیم آبی پوش پایتخت قرار می گیرد گفت: با توجه به حضور گسترده هواداران پارس جم در دیدارهای قبل این تیم، یقیقا در روز بازی 90 درصد جایگاه پارسی ها زردپوش خواهد شد و ما نیز تنها 1500 بلیت که شامل 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه است را در اختیار هواداران استقلال قرار خواهیم داد.

محمد اسدی در پایان گفت: از تماشاگران دو تیم درخواست دارم تنها به تشویق تیم های خود بپردازند و به حاشیه ها توجه نکنند، چرا که تمام تلاش هیئت برگزاری این مسابقه بر این است که هواداران دو تیم با آرامش کامل و به دور از تنش بازی دو تیم محبوب خود را ببینند.