بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نه سردار گل زد؛ نه شکاری در کار بود(عکس)
سه شنبه, 23 مرداد 1397 ساعت 14:12
نه سردار گل زد؛ نه شکاری در کار بود(عکس)
اولین شکست روبین در فصل جدید لیگ برتر روسیه در کازان آرنا و با حضور دو ستاره ایرانی مقابل مدعی اول قهرمانی این فصل رقم خورد.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته در ادامه بازی های هفته سوم لیگ برترروسیه روبین در کازان آرنا در شرایطی که هر دو ستاره ایرانی را در اختیار داشت مقابل زنیت تن به شکست 1-0 داد تا اولین شکست متوالی فصل را تجربه و اوضاع نامناسبی در همین ابتدای فصل در جدول تجربه کند.


آلکساندر اروخین در دقیقه 76 زننده گل 3 امتیازی زنیت سن پترزبورگ بود. سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی 90 دقیقه در ترکیب روبین‌کازان بازی کرد ضمن این که  رضا شکاری، دیگر بازیکن ایرانی نیز از دقیقه 46 به جای آلکساندر بوخارروف، مهاجم 32 ساله روبین‌کازان وارد میدان شد اما با حضور این دوستاره هم شاگردان قربان بردی اف نتوانستند به نتیجه خوبی در خانه برسند چون نه خبری از گلزنی سردار بود نه رضا شکاری توانست در اولین حضور خود تیمش را نجات بدهد.


در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه تیم زنیت سن پترزبورگ با 9 امتیاز صدرنشین است و روبین‌کازان 4 امتیازی در رده هشتم قرار دارد.بعد از این مسابقه چمپیونات روسیه در ارزیابی عملکرد فنی سردار آزمون و رضا شکاری در ترکیب روبین‌کازان برابر زنیت سن پترزبورگ با مشارکت کاربرانش نمره فنی متوسط 6 را برای آنها در نظر گرفت.