بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

باخت ما به بارسلونا بی رحمانه بود
دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 20:33
باخت ما به بارسلونا بی رحمانه بود
سویا شب گذشته علی رغم ارائه یک بازی پایاپای با بارسلونا، در نهایت 2-1 شکست خورد و سوپرکاپ را از دست داد.

به گزارش "توپ 90"، پابلو ماچین سرمربی سویا پس از تماشای شکست 2 بر یک شاگردانش مقابل بارسلونا در سوپرجام اسپانیا، اعتراف کرد که حسرت از دست رفتن پنالتی را می‌خورد که ایسام بن‌یدر در دقیقه 90 بازی به هدر داد.

مارک آندره‌تراشتگن، دروازه‌بان بارسلونا در شرایط پنالتی مهاجم حریف را مهار کرد که باز شدن دروازه‌اش کار را به وقت‌های اضافه می‌کشاند و شانس بردن مسابقه را برای آندلسی‌ها زنده نگه می‌داشت.

 

 

 

 

ماچین پس از بازی گفت:« حیف شد و واقعا حسرت آن پنالتی را که از دست دادیم می‌خورم. اگر آن پنالتی را گل کرده بودیم، جریان بازی به سود ما تغییر می‌کرد چون روحیه بیشتری به ما می‌داد. در این مسابقه مشخص بود که ما بازی کامل‌تری ارائه کردیم اما تراشتگن بسیار خوب بود و با مهار پنالتی به ما اجازه گلزنی نداد.

کاملاً مشخص است که اتفاقی بیرحمانه برای ما رخ داد اما همیشه باید جنبه مثبت قضیه را داید. ما یک برنامه کاری داشتیم و در اکثر دقایق نشان دادیم که شانس بیشتری برای بردن بازی داریم. بارها و بارها پیش آمده که یک تیم با وجود آنکه خوب بازی می‌‌کند نتیجه لازم را نمی‌گیرد. متأسفانه اتفاقاتی که در این بازی رخ داد به ضرر ما بود.»