بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ باشگاه پیکان به انتقاد سپاهانی‌ها
دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 17:45
پاسخ باشگاه پیکان به انتقاد سپاهانی‌ها
بخش رسانه ای باشگاه پیکان به انتقادات کادر فنی سپاهان در مورد شیوه بازی این تیم پاسخ داد.

به گزارش "توپ 90"، و به نقل از بخش رسانه ای تیم فوتبال پیکان- این فایل صوتی ٣٧ ثانیه ای، پاسخی روشن به تمام انتقاداتی است که بلافاصله پس از سوت پایان بازی مقابل سپاهان علیه پیکان شکل گرفت. انتقاداتی که به شکل های مختلف از سوی اعضای محترم باشگاه سپاهان انجام شد و کادرفنی پیکان در این مدت هیچ واکنشی به این صحبت های باورنکردنی نشان نداد. چون سرمربی پیکان هم مثل سرمربی محترم تیم سپاهان اعتقاد دار صحبت کردن در مورد سایر تیم ها به هیچ وجه حرفه ای نیست.


این صوت ٣٨ ثانیه ای مربوط به فصل گذشته است. بازی حساس هفته بیست و هشتم مقابل استقلال خوزستان در شهر قدس که پیروزی در آن به منزله طی کردن بخش عمده ای از مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان محسوب می شد. پیکان اما در آن مسابقه هر چه زد، به در بسته خورد و در نهایت نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل به دست بیاورد. سرمربی پیکان در نشست خبری بعد از مسابقه در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید:"آیا از سبک بازی استقلال خوزستان شکایت دارید؟" پاسخ کوتاهی داد که در ادامه می خوانید.


من اصلا شاکی نیستم آنها می توانند هر طور می خواهند بازی کنند؛ ما توانایی مقابله با آن نوع بازی را نداریم. من نمی توانم به تیمی بگویم که طوری بازی کنید که ما ببریم. آنها حقشان هست که هر طوری می خواهند بازی کنند. ما کلا مقابل این نوع بازی ها سلاحش را نداریم.