بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آقا یحیی گفته بود اجازه حرکت به آبادانی‌ها ندهیم
دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 17:44
آقا یحیی گفته بود اجازه حرکت به آبادانی‌ها ندهیم
مسعود ریگی هافبک تیم فوتبال پدیده می گوید برای موفقیت در لیگ نباید به شرایط تیم های توجه کرد و فقط باید موفقیت تیم خود را در نظر داشته باشیم.

به گزارش "توپ 90"، هافبک تیم فوتبال پدیده که در دیدار مقابل صنعت نفت عملکرد خوبی داشت در مورد این بازی به توپ 90 می گوید: پیش از بازی آقایحیی به ما گفته بود تصور کنید اگر تنها یک بازی برایتان در لیگ سخت است آن هم فقط همین بازی است و باید بازی را محکم و سفت آغاز کنید و به هیچ وجه به آبادانی ها اجازه حرکت ندهید چه برسد به نفوذ به محوطه جریمه. ما هم وقتی به زمین مسابقه رفتیم هرچه توان داشتیم گذاشتیم تا از بازی مهمی که سرمربی به ما گفته بود نتیجه بگیریم.


او در ادامه گفت: ما در نیمه اول حداقل 3، 4 موقعیت گلزنی داشتیم اما نمی دانم چطور بود که توپ هایمان وارد دروازه نمی شد. آنها در نیمه دوم هم وسط زمین را بسته بودند و فشرده بازی می کردند که همین کار را برای ما سخت کرده بود. اما بالاخره فشارهای ما روی دروازه صنعت باعث شد که در دقایق آخر به گل برسیم. از زمانی که توپ را وارد دروازه صنعت کردیم تا لحظه سوت داور تمام فکرمان حفظ گل بود که اگر آنها موقعیت هایشان را گل می کردند و بازی مساوی می شد خیلی نتیجه بدی بود.


وی در مورد شرایط پدیده گفت: مشکلات تیم توسط مسئولین باشگاه و استان برطرف شده است و قرار است طی روزهای آتی مبالغی از قراردادهایمان هم پرداخت شود. ما امسال نسبت به سال گذشته زودتر تمریناتمان را شروع کردیم و فعلا شرایط مساعد است. البته این را همه می دانیم که شرایط اقتصادی خوب نیست و بالطبع مشکلاتی وجود دارد اما تلاش و زحمات مسئولین را هم شاهد هستیم که برای رفع مشکلات چقدر دوندگی دارند و همین به ما امید می دهد.


ریگی درباره بازی هفته آینده شان مقابل سپیدرود هم گفت: بالاخره هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، ما در چند بازی گذشته تمام تلاشمان را کردیم تا از حریفان نتیجه بگیریم که فکر می کنم از سه بازی حداقل در دو بازی موفق بودیم و این برای ما بد نیست، این بازی هم اگرچه سپیدرودی ها با رفتن سرمربی شان شرایط خوبی ندارد اما مطمئنا یک بازی سخت است و ما به رشت می رویم تا سه امتیاز آن را هم کسب کنیم. مطمئنا بازی راحتی آن هم مقابل هواداران پرشور سپیدرودی نداریم و ما به این بازی هم به چشم یک بازی مهم نگاه می کنیم.