بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طلسم شکنی رادو و بیرانوند در شهید کاظمی
دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 12:28
طلسم شکنی رادو و بیرانوند در شهید کاظمی
علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشویچ پس از 3 کلین شیت در لیگ برتر، روز گذشته در بازی دوستانه مقابل شهاب 2 بار دروازه شان باز شد.

به گزارش "توپ 90"، روز گذشته تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه 3-2 در دیداری دوستانه شهاب تهران را شکست دهد. قرمزها علی رغم حفظ روند شکست ناپذیری، رکورد کلین شیت های متوالی خود را از دست دادند. آن ها در سه بازی نخست لیگ هجدهم مقابل پدیده، فولاد و استقلال خوزستان و آخرین بازی لیگ هفدهم مقابل سپیدرود موفق به بسته نگه داشتن دروازه شده بودند.

در بازی دوستانه برابر شهاب که برای تدارک هرچه بیشتر جهت دیدار با صنعت نفت بود، رادوشویچ در آخرین دقیقه نیمه نخست گل خورد. بنابر آن چه پایگاه رسمی پرسپولیس نوشته این گل روی ریباند به دست آمد. علیرضا بیرانوند هم که در نیمه دوم به زمین آمده بود، مغلوب ضربه پنالتی شد تا هر 2 گلر پرسپولیس در این بازی دوستانه دروازه شان را باز شده ببینند.

قرمزها روز جمعه در دیداری حساس به مصاف صنعت نفت آبادان می روند و امیدوارند نوار کلین شیت هایشان تداوم یابد و بار دیگر به روند پیروزی برگردند. صدرنشینی سرخ ها نیز در گرو کسب 3 امتیاز از تیم آبادانی است. احتمالا برانکو همچون دیدار قبلی در این بازی هم از بیرانوند استفاده خواهد کرد.