بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هواداران رونالدو بازی یوونتوس را به هم ریختند
دوشنبه, 22 مرداد 1397 ساعت 12:27
هواداران رونالدو بازی یوونتوس را به هم ریختند
در حالی که 20 دقیقه به پایان دیداری که رونالد در آن برای اولین بار پیراهن یووه را به تن کرده بود باقی مانده بود، هجوم هواداران به داخل زمین باعث شد ادامه برگزاری بازی مختل شود.

به گزارش "توپ 90"، باشگاه یوونتوس هر ساله دیداری سنتی بین تیم‌های اصلی و دوم خود در خانه مشهور آنیلی ها در روستای پروسا برگزار می‌کند. اما امسال این بازی با یکی از مهم ترین موضوعات باشگاه همراه بود؛ اولین حضور رونالدو در پیراهن یووه. فوق ستاره پرتغالی در تابستان با 100 میلیون پوند از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست تا جنجالی ترین انتقال تا به اینجا رقم بخورد. او که به همراه تیم در تور آمریکا شرکت نکرد، در تورین سعی داشت آمادگی خود را حفظ کند و با بازگشت تیم از آمریکا، تمرینات گروهی را با کل تیم آغاز کرد.

 


او روز گذشته در این دیدار سنتی برای اولین بار پیراهن یووه را به تن کرد و موفق شد در دقیقه 8 برای تیمش گلزنی کند. تیم اصلی یووه در ابتدا با گل رونالدو پیش افتاد، سپس با گل به خودی حریف اختلاف دو برابر شد، گل سوم و چهارم نیز توسط دیبالا به ثمر رسید و گل پنجم را کلودیو مارکیزیو به ثمر رساند.


این دیدار در روستای ویلار پروسا در 40 کیلومتری تورین برگزار شد، جایی که خانواده آنیلی متعلق به آنجاست و هر ساله بازیکنان را به عمارت خود دعوت می‌کنند.  با این حال بازی امسال علاوه بر معارفه رونالدو، اتفاق ویژه دیگری نیز به همراه داشت.

در حالی که 20 دقیقه تا پایان بازی باقی مانده بود، تعداد زیادی از هواداران یوونتوس به داخل زمین حمله کردند تا رونالدو را از نزدیک تماشا کرده و با او عکس بگیرند. این اقدام آنها برگزاری بازی را مختل کرد و اجازه ادامه بازی داده نشد. رونالدو نیز سعی کرد با خونسردی با هوادارانی که درخواست عکس کردند، عکس بگیرد و رفتار خوبی داشته باشد.