بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کمیته انضباطی در مورد ماشین‌سازی تصمیم می‌گیرد
یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 14:51
کمیته انضباطی در مورد ماشین‌سازی تصمیم می‌گیرد
مسئول کمیته مسابقات لیگ یک می گوید پرونده بازی ماشین سازی و بادران به کمیته انضباطی فوتبال ارجاع داده خواهد شد تا این کمیته تصمیم نهایی این دیدار را بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، فریبرز محمود زاده مسئول کمیته مسابقات لیگ یک در مورد برگزار نشدن و به تعویق افتادن بازی ماشین سازی و بادران تهران از هفته اول لیگ دسته اول گفت: این بازی به تعویق نیفتاد و ما علی رغم یک ساعت و نیم معطلی برای آماده شدن شرایط نتوانستیم بازی را برگزار کنیم. دلیلش هم این بود که مسئولان باشگاه ماشین سازی هیچ پرونده‌ای را در سازمان لیگ برای بازیکنان شان ثبت نکردند و هیچ مدرکی برای بازیکنان و مربیان این تیم به سازمان لیگ ارایه نشد. بنابراین کارتی هم برای بازیکنان این تیم صادر نشده است.


وی در مورد اینکه با این شرایط بازی سه بر صفر به سود بادران اعلام خواهد شد یا نه اظهار داشت: درمورد این مسابقه هیچ اظهار نظری نمی‌کنیم و پرونده این دیدار را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می‌دهیم تا این کمیته در مورد این مسابقه تصمیم گیری کند. هر دو باشگاه نیز می‌توانند مستندات خود را به کمیته انضباطی ارایه کنند. من اعلام کرده بودم که یکی از چالش‌های مسابقات لیگ یک همین باشگاه ماشین سازی است که هنوز پرونده‌ای در سازمان لیگ تشکیل نداده و مدارکی برای ثبت قرارداد بازیکنان و صدور کارت ارایه نکرده است.