بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پاری سن ژرمن 5 - مون پلیه 1 ( گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزهای افت مهدی ترابی با پیراهن نارنجی
یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 14:47
روزهای افت مهدی ترابی با پیراهن نارنجی
مهدی ترابی ستاره و پدیده چند سال اخیر تیم سایپا بوده و حتی در جام جهانی هم حضور داشت اما در لیگ هجدهم فعلا نتوانسته نمایش هایی در خور نامش ارائه کند.

به گزارش "توپ 90"، ترابی که پس از جام جهانی با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست، به دلیل محرومیت این تیم از نقل و انتقالات تصمیم گرفت یک نیم فصل در سایپا بماند و از زمستان به پرسپولیس اضافه شود.

پرسپولیسی ها مسرور از خرید این بازیکن، او را بهترین خرید نقل و انتقالات می دانستند که در مخاطبان برنامه نود نیز در نظرسنجی، به او رأی دادند. باتوجه به عملکرد چند فصل اخیرش، اینطور هم گمان می‌رفت. اما ناگهان باشگاه تراکتور با طرح یک ادعا، ترابی را بازیکن این تیم دانست و قراردادش با پرسپولیس را غیرقانونی عنوان کرد.

از همان زمان، مهدی ترابی که همواره بازیکنی بی حاشیه و خوش اخلاق بود، دچار حواشی و اتفاقات عجیبی شد. تراکتوری ها اعتقاد داشته و دارند که ترابی ابتدا با آن ها قرارداد بسته بود و اساسا مالک جدید این باشگاه در مصاحبه ای جالب اظهار داشت که تراکتورسازی را با ترابی خریده است! از آن طرف پرسپولیسی ها و خود این بازیکن معتقد بودند قرارداد بین این دو باشگاه کاملا قانونی بوده است.

حدود دو هفته قبل کمیته تعیین وضعیت برای رسیدگی به این موضوع از طرفین دعوت به عمل آورد و درباره این اتفاقات از آن ها پرسید و این موضوع را بررسی کرد اما نتیجه اعلام نشد.

به نظر می‌رسد این حواشی در عملکرد فوتبالی یکی از بهترین بازیکن لیگ ایران تأثیر گذاشته چرا که او در سه هفته اخیر نتوانسته گلزنی کند و حتی یک پنالتی را هم از دست داده است. آن هم در شرایطی که ترابی فصل گذشته گلزن ترین هافبک تیم سایپا بود.

او ۱۲ بازی دیگر با پیراهن نارنجی انجام خواهد داد و امیدوار است روزهای خوبی مثل گذشته در این تیم رقم بزند. علی دایی سرمربی تیم سایپا نیز حضور ترابی حتی به مدت یک نیم فصل را هم برای تیمش غنیمت دانسته و امیدوار است در نیم فصل نخست نتایج خوبی با این بازیکن کسب کنند.

بازگشت ترابی به آمادگی بالا، برای پرسپولیسی ها هم خبر خوبی است و البته او برای رسیدن به این فرم نیاز دارد که به اخبار منفی این چند روز بی توجه باشد. اگر چه این بازیکن کم حاشیه و فوق العاده، هرگز شرایطی مثل این را در فوتبالش تجربه نکرده است.