بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قراب: قطار استقلال در ریل مو‌فقیت قرار گرفته است
یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 14:47
قراب: قطار استقلال در ریل مو‌فقیت قرار گرفته است
عضو هیئت مدیره استقلال می گوید موفقیت های این تیم در فصل جدید شروع شده است.

به گزارش "توپ 90"، جواد قراب در گفت‌گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره پیروزی سه بر صفر آبی‌های پایتخت برابر تراکتورسازی گفت: نمایش بی نظیر استقلال مقابل تراکتورسازی با سه گل همراه بود و همه هواداران را به این اطمینان رساند که استقلال در این فصل یک تیم پر قدرت است و برای موفقیت در این فصل کاملا آماده است. در این بازی هماهنگی بازیکنان و نمایش درخشان آنها توانایی‌های آقای شفر را بیش از پیش به اثبات رساند و مطمئنا با حمایت هواداران، استقلال می‌تواند این روند خوبش را ادامه دهد. البته دست کم گرفتن رقبا یک مسئله خطرناک است و مثلا همین هفته که باید مقابل پارس جنوبی جم به میدان برویم، قطعا کار بسیار سختی داریم ولی مطمئنم بازیکنان استقلال توانایی عبور از سد این تیم را هم دارند.

او افزود: خوشبختانه آقای فتحی و معاونانش افراد کاربلدی هستند و قطار استقلال را در ریل موفقیت قرار داده‌اند. حل و فصل بدهی‌های استقلال و تلاش برای احقاق حقوق استقلال در دستور کار آقای فتحی و همکارانش قرار گرفته و هیات مدیره و پیشکسوتان استقلال هم در این راه ایشان را حمایت و همراهی می‌کنند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان اضافه کرد: خوشبختانه با حمایت های دکتر سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان که از هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارند، استقلال به آرامش خوبی رسیده و همین آرامش مبنای موفقیت تیم شده است. چراکه بدون شک تیمی که دچار حواشی باشد نمی تواند در مسیر رشد قرار بگیرد.