بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چلسی 3 - 0 هادرسفیلد؛ خط و نشان آبی ها
شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 21:29
چلسی 3 - 0 هادرسفیلد؛ خط و نشان آبی ها
چلسی موفق شد در هفته اول لیگ برتر با 3 گل هادرسفیلد را مغلوب کند.

به گزارش "توپ 90"، چلسی بعد از تغییر در کادر فنی خود هفته اول را با یک پیروزی پرگل آغاز کرد تا از همین ابتدا خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کرده باشد. اولین فرصت بازی در دقیقه 4 برای موراتا ایجاد شد اما او در موقعیتی تقریبا تک به تک با تعلل نتوانست تهدیدی جدی برای دروازه هادرسفیلد باشد.

در ادامه این هادرسفیلد بود که به سمت دروازه چلسی روان شد و در دقیقه 22 می توانست توسط بیلینگ به گل برسد اما ضربه چکشی او از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 33 چلسی به گل رسید. روی ارسال ویلیان، انگولو کانته موفق شد با یک ضربه محکم و دیدنی گلزنی کرده و تیمش را با یک گل از حریف پیش اندازد.

5 دقیقه بعد هادرسفیلد بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه سر مونیه به دیرک دروازه چلسی برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول و با متوقف شدن مارکوس آلونسو، چلسی صاحب یک ضربه پنالتی شد که جورجینو بازیکن جدید این تیم آن را تبدیل به گل کرد و چلسی با برتری 0-2 راهی رختکن شد.

 

با شروع نیمه دوم چلسی باز هم حملات خود را برای زدن گل های بیشتر ادامه داد و در دقیقه 53 می توانست به گل سوم هم برسد اما پاس ضعیف پدرو به موراتا این بخت را از آنها گرفت.

4 دقیقه بعد رودیگر بخت خوبی برای باز کردن دروازه هادرسفیلد داشت اما ضربه سر او با اختلاف کمی از بالای دروازه راهی خارج شد.

در دقیقه 70 مارکوس آلونسو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه برگردان و دیدنی او به دیرک دروازه حریف برخورد کرده و با بدشانسی وارد دروازه نشد.

در دقیقه 80 چلسی موفق به زدن گل سوم هم شد. پاس عمقی ادن هازارد باعث شد پدرو با دروازه هادرسفیلد تک به تک شده و با یک ضربه دقیق گل سوم را به ثمر برساند.

در ادامه هازارد می توانست با یک حرکت انفرادی گل چهارم را نیز به ثمر برساند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت چلسی 0-3 حریف نگون بخت خود را مغلوب کرد.