بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کاشیما آلترز 0 - ژیونگنام 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلیسون: می خواهم مثل محمد صلاح باشم
شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 20:25
آلیسون: می خواهم مثل محمد صلاح باشم
آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپول ابراز امیدواری کرد ارزش رقمی که برای وی پرداخت شده را داشته باشد.

به گزارش "توپ 90"، آلیسون بکر تابستان امسال و به عنوان گران ترین دروازه بان وقت تاریخ فوتبال از رم راهی لیورپول شد و حالا این سنگربان برزیلی امیدوار است همانند محمد صلاح، درخشش فراوانی در تیم جدیدش داشته باشد.

آلسیون گفت: "انتقال صلاح یک معامله بزرگ از نظر اقتصادی برای رم بود و آنها بدین جهت خوشحال بودند. من می خواهم به سختی تلاش کنم تا انتقال من نیز از نظر لیورپول مثبت باشد و این موضوع برای من اهمیت زیادی دارد.

ابتدا انتقال محمد صلاح برای رم خوب بود اما حالا همه می گویند این انتقال به سود لیورپول بوده است و من نیز می خواهم به حدی تلاش کنم که همه بگویند مبلغی که برای جذب من پرداخت شد مناسب بوده است.

می خواهم حس کنم اینجا بازیکن ارزشمندی هستم. لیورپول باشگاه بزرگی بوده که بازیکنان باکیفیت زیادی را در ترکیب داشته است اما زمانی که من به اینجا آمدم حسی به من القا شد که آنها خواهان حضور من بوده اند.

نه تنها بازیکنان، بلکه همه افراد و کادر فنی گروهی شگفت انگیز را تشکیل داده اند؛ البته من در گذشته با برخی از آنها از جمله محمد صلاح همبازی بوده ام. من احساس می کنم که می توانیم یک گروه مستحکم داشته، با یکدیگر همکاری کرده و از همدیگر حمایت کنیم. ما یک تیم واقعی هستیم و می توانیم دستاوردهای خوبی داشته باشیم."