بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقویم مسابقات کاملا به سود منچستریونایتد است
شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 18:19
تقویم مسابقات کاملا به سود منچستریونایتد است
سرمربی سابق شیاطین سرخ اعتقاد دارد که با تقویم مناسبی که نصیب یونایتد شدهف این تیم می تواند تا ماه نوامبر صدرنشین لیگ باقی بماند.

به گزارش "توپ 90"، یونایتد که فصل گذشته با فاصله ای زیاد نسبت به سیتی نایب قهرمان شد، امسال اولین بازی خود را با برتری 2-1 برابر لستر پشت سر گذاشت. شب گذشته دو گل پوگبا و لوک شاو کمک کردند تا مورینیو به اولین سه امتیاز فصل دست یابد.

دیوید مویس، سرمربی سابق یونایتد معتقد است که این تیم می تواند تا ماه نوامبر به راحتی صدرنشین لیگ جزیره باشد.

او به بی بی سی گفت:« من نیز جزو آن دسته از افرادی هستم که معتقدند در لیگ جزیره بازی آسان وجود ندارد ولی وقتی به تقویم یونایتد نگاه می کنم، این اعتقاد به من دست می دهد که آنها می توانند تا نوامبر، صدرنشین لیگ باشند. بازی با تیم هایی چون برنلی، واتفورد، برایتون، وستهام، وولورهمپتون و ... در حالی که تا 10 هفته اول به تیم هایی مثل سیتی، آرسنال و چلسی برخورد نمی کنند، باعث می شود تا یونایتد بتواند سه امتیازها را به سود خود کسب کند.

البته که کار یونایتد راحت نیست اما این تقویم مناسبی برای آنهاست و اگر باهوش باشند، می توانند تا بازی 20 اکتبر برابر چلسی در استمفورد بریج، صدرنشین مقتدر جدول باشند. فکر نمی کنم مورینیو از این تقویم خوب هیچ گلایه ای داشته باشد.»