بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

باز هم ضربات کی‌روش به تور نرسید (عکس)
شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 18:17
باز هم ضربات کی‌روش به تور نرسید (عکس)
استنلی کی روش شب گذشته 6 شوت را به سمت دروازه پیکان روانه کرد که هیچ یک به گل تبدیل نشد.

به گزارش "توپ 90"، استنلی کی روش سال گذشته نمایش قابل توجهی در ذوب آهن داشت و همین موضوع سبب شد تا امیرقلعه نویی نام او را در لیست بازیکنان مورد نظرش برای حضور در سپاهان قرار دهد و این بازیکن هم یکی از خریدهای ابتدایی طلایی پوشان شد، اما در طول سه بازی گذشته علیرغم تلاش های زیادی که برای گلزنی داشته هنوز موفق به انجام این کار نشده است.


شب گذشته نیز استنلی کی روش تلاش زیادی برای باز کردن دروازه وحید شیخ ویسی داشت و 6 بار به سمت دروازه پیکان ضربه زد که البته فقط یک بار توپ های او در قاب دروازه جای گرفت و آن را هم وحید شیخ ویسی به راحتی در اختیار گرفت، اما اگر کی روش خوش شانس بود روی دو ضربه بسیار خطرناکی که به سمت دروازه زد  و البته توپ هایش با اختلاف کمی از کنار و بالای دروازه راهی اوت شدند، تیمش و خودش را به گل می رساند.


کی روش در طول دو بازی گذشته نیز قصه ای همانند بازی شب گذشته داشته است. او در هر بازی میانگین 38 بار لمس توپ را به خود اختصاص داده و حداقل هم 4 بار در هر مسابقه به دروازه حریف شوت زده است. یکی دیگر از نقاط قوت سپاهان با حضور استنلی، افزایش قدرت این تیم در نبردها بوده و آمارهای ثبت شده توسط متریکا نشان می دهد که استنلی در هر بازی در بیشتر از 10 نبرد موفق داشته است که بیش از هر بازیکن دیگری در سپاهان است.


با تمام این تفاسیر هنوز استنلی در گلزنی ناکام بوده است و حالا باید ببینیم که این بازیکن در بازی هفته چهارم که مقابل تیم سابق خود ذوب آهن و در ورزشگاه فولادشهر خواهد بود، موفق به ثبت اولین گل خود می شود یا خیر؟

 

 

 


عکس ها از: شهرام شریفی