بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حاجیلو: در حال قوی‌تر کردن زبانم هستم
شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 00:46
حاجیلو: در حال قوی‌تر کردن زبانم هستم
سرپرست استقلالی ها معتقد است مشکلی برای رتق و فتق امور مربوط به سرپرستی استقلالی ها ندارد.


به گزارش "توپ 90"، اصغر حاجیلو پس از پایان دیدار تیم های استقلال و ترکتورسازی در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: ما به این برد نیاز داشتیم. ما باید سه امتیاز دیدار برابر ذوب آهن را نیز به دست می آوردیم اما این اتفاق نیفتاد و آنقدری که ما به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم تراکتوری ها نداشتند.


او درباره رابطه خود با سرمربی استقلالی ها گفت: او داداش من است!


سرپرست استقلال درباره موضوعات مربوط به سرپرستی تیم استقلال هم گفت: در حال حاضر هم کلاس زبان می روم و مشغول قوی کردن زبان انگلیسی ام هستم. من سال 56 ورودی دانشگاه تربیت معلم بودم و چهار واحد هم پاس کردم. مطمئن باشید به اندازه رفع نیازهای تیم می توانم از پس کارها بر بیایم درست است مثل آقای زرندی صحبت نمی کنم اما تلاش را می کنم تا زبانم بهتر از قبل باشد.


او درباره شکایت از تیام نیز گفت: آقای فتحی حق استقلال را می گیرند. هر چقدر که پیش از این از بازیکنان قبلی نتوانستیم حق ترانسفر بگیریم از تیام خواهیم گرفت.


حاجیلو ادامه داد: وزارت ورزش هم به آقای فتحی کمک می کند تا بازیکنانی که رفتند جایگزین شان بیایند. به دنبال این هستیم تا بتوانیم تیم خوبی تشکیل دهیم. شما همین تراکتورسازی را سه هفته بعد ببینید. آن موقع متوجه می شوید چه تیمی را ما به راحتی بردیم.


سرپرست استقلالی ها در پایان گفت: کار بزرگی که آقای شفر کرد این است که قبل از آنکه برای بازیکنان معلم باشد پدر است و همین موضوع همدلی بین بازیکنان ایجاد کرده است. این اتفاق می تواند مانع از شکست تیم مان شود و انشالله تا پایان لیگ با برد پیش می رویم.