بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عصبانیت مورینیو از مدیر برنامه‌های پوگبا
جمعه, 19 مرداد 1397 ساعت 14:00
عصبانیت مورینیو از مدیر برنامه‌های پوگبا
بر اساس گزارش‌ها ژوزه مورینیو از مینو رایولا، ایجنت جنجالی فوتبال عصبانی بوده و معتقد است رایولا کاری جز خراب کردن کار او در منچستریونایتد انجام نمی‌دهد.

به گزارش "توپ 90"، رایولا همان کسی است که در اولین روزهای حضور مورینیو در یونایتد به انتقال پل پوگبا، زلاتان ابراهیموویچ و روملو لوکاکو به تیم تحت هدایت آقای خاص کمک کرده بود. 

روزنامه‌ی سان اما گزارش داد که مورینیو و روسای منچستریونایتد از تلاش این روزهای رایولا برای معرفی و پیشنهاد دادن پل پوگبا به تیم‌های بزرگ اروپایی و تلاش برای جدا کردن او از اولدترافورد نگران هستند. 


روزنامه‌ی تایمز هم گزارش داد که در راهروهای قدرت منچستریونایتد این احساس وجود دارد که تحرکات رایولا در حال ایجاد مشکل برای باشگاه است. اصلی‌ترین علت این قضاوت مسئولین یونایتد این است که بارسلونا و یوونتوس هر دو برای جذب ستاره‌ی یونایتد، پل پوگبا ابراز تمایل کرده‌اند. 

پنجره‌ی نقل و انتقالات تابستانه‌ی انگلیس دیروز بسته شد و این بدان معنا است که یونایتد تا ماه ژانویه دیگر نمی‌تواند بازیکنی جذب کند. 


به همین علت، چهره‌های قدرتمند منچستریونایتد نگران هستند که فعالیت‌های پشت پرده‌ی رایولا که همچنان ادامه دارد در نهایت به خروج پوگبا از تیم‌شان بینجامد. نگرانی آنها از این رو است که پنجره‌ی نقل و انتقالات تابستانی در دیگر کشورهای اروپایی تا پایان ماه اگوست باز بوده و تیمهای دیگر کشورها همچنان می‌توانند پوگبا را جذب کنند.