بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال بروکلین - فیلادلفیا ( بازی چهارم)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ترکیب احتمالی سپیدرود برابر ماشین سازی
جمعه, 19 مرداد 1397 ساعت 14:00
ترکیب احتمالی سپیدرود برابر ماشین سازی
خداداد و شاگردانش برای فرار از بحران زودهنگام شکل گرفته در اردوی سپیدرود و اتمسفر موجود در رشت نیاز فوق العاده مبرمی  به کسب 3 امتیاز این دیدار خارج از خانه دارند.

به گزارش "توپ 90" باشگاه سپیدرود رشت پس از کشمکش های مختلف مالکیتی که همچنان هم ادامه دارد در فاصله دو هفته تا آغاز لیگ برتر، تحت هدایت خداداد عزیزی و علی نظر محمدی در دو تیم مستقل شروع به کار کرد تا اینکه تیم خداداد رسمی اعلام شد و آنها مهیا حضور در لیگ برتر دوره هجدهم شدند؛ زمان کم آماده سازی و نقل و انتقالات ضعیف سپیدرود باعث شد تا خداداد این صحبت را به میان آورد که تا هفته ششم توقع بردی نداشته باشید. آنها هفته اول در تهران مقابل شاگردان علی دایی 3 بر 0 شکست خوردند و سپس در خانه در مقابل شاگردان ژنرال در یک بازی پرحاشیه تحقیر شدند. خداداد در روزی که نمی تواند از روی نیمکت تیمش را هدایت کند به خوبی آگاه است که به سه امتیاز دیدار مقابل ماشین سازی نیاز مبرمی دارد تا بتواند بحران زودهنگام شکل گرفته را مدیریت کرده و تلاطم را بر علیه خود کاهش دهد.

در درون دروازه خداداد کوروش ملکی و ایمان صادقی را در اختیار دارد؛ ملکی که از تیم ماشین سازی تبریز که فصل گذشته به نام گسترش فولاد در لیگ برتر حاضر بود به سپیدرود آمده در هر دو دیدار آغازین لیگ هجدهم درون دروازه سپیدرود قرار گرفت و 9 گل دریافت کرد تا خداداد برای استفاده از او دچار تردید شود و به نظر می رسد در دیدار مقابل ماشین سازی می خواهد برای اولین بار ایمان صادقی را در درون دروازه خود محک بزند.

در درون خط دفاعی سپیدرودی ها در روزهای گذشته رضا نورمحمدی باتجربه را به تیم خود اضافه کرده اند و به نظر می رسد زوج دفاع میانی رشتی ها با حضور نورمحمدی و میلاد شیخ سلیمانی که روز گذشته محرومیتش تعلیق شد تکمیل شود؛ در جناح راست دفاعی پس از اخراج کعبی توسط کادرفنی به نظر می رسد تنها انتخاب موجود میثم تهی دست که قابلیت حضور در دفاع میانی را هم دارد باشد و در جناح چپ هم با توجه به جدایی زودهنگام ایران نژاد، میلاد قربان زاده انتخاب اول خداداد برای تکمیل سیستم دفاعی تیمش باشد.

در میانه میدان هم خداداد بازیکنان متعددی را گزینش کرده است اما به نظر می رسد با توجه به شکست های سنگین هفته های اخیر سپیدرود خداداد قصد دارد تا تغییراتی گسترده در تیمش به وجود آورد؛ با وجود این تغییرات به نظر می رسد محمدرضا مهدوی باتجربه که در نبود کعبی کاپیتان سپیدرودی ها خواهد بود در کنار محمدرضا خرسندنیا زوج هافبک دفاعی تیم را تکمیل می کنند و امین منوچهری و یعقوب کریمی در پست وینگر راست و چپ برای خداداد به میدان خواهند رفت. برای تکمیل خط میانه میدان ترکیب سپیدرود گویا خداداد می خواهد از حسین ابراهیمی در پست هافبک بازیساز استفاده کند.

در خط آتش هم خداداد گزینه بهتری جز پویا نزهتی ندارد و البته با توجه به سبک بازی سپیدرود به نظر می رسد که سیستم آنها یک سیستم انعطاف پذیر خواهد بود و در فاز تهاجمی منوچهری و کریمی از دو جناح به کمک خط حمله این تیم خواهند آمد تا بلکه طلسم عدم کسب امتیاز این تیم شکسته شود.

ترکیب احتمالی سپیدرود:


ایمان صادقی - رضا نورمحمدی - میلاد شیخ سلیمانی - میثم تهی دست - میلاد قربان زاده - محمدرضا مهدوی - محمدرضا خرسندنیا - امین منوچهری - یعقوب کریمی - حسین ابراهیمی - پویا نزهتی