بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دایی ذوبی‌ها را در شهرک اکباتان ملاقات کرد(عکس)
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 21:41
دایی ذوبی‌ها را در شهرک اکباتان ملاقات کرد(عکس)
بازی دو تیم سایپا و ذوب آهن یکی از جذاب ترین بازی های هفته سوم رقابت های لیگ برتر است چرا که هر دوتیم می توانند از مدعیان این فصل باشند.

به گزارش" توپ 90" سایپا امروز در سومین دیدارش در لیگ هجدهم در ورزشگاه دستگردی میزبان ذوب آهن اصفهان است. دایی که در اولین بازی با سه گل سپیدرود را شکست داده بود در بازی دوم برابر پیکان و جلالی شکست خورد تا امروز و برابر امید نمازی فقط به دنبال برد باشد.


دایی امروز قبل از بازی با امیدنمازی مربی این فصل ذوب آهن در کنار زمین ورزشگاه دستگردی در شهرک اکباتان دیدار کرد. نمازی امسال و بعد از اینکه مدتی در ایالات متحده کار مربیگری می کرد به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن در لیگ برتر مشغول کار شد. او تا الان با ذوب آهن در دوبازی ابتدای فصل خوب نتیجه گرفته و تا الان یکی از خوب های این فصل بوده است. هرچند ذوب امروز کار سختی برابر سایپای دونده و جنگجوی دایی دارد.


نمازی البته در کادرفنی از ذوبی های قدیمی مثل مهدی رجب زاده استفاده کرده که به خوبی با فضای این باشگاه آشنا هستند. با این وجود بازی سایپا و ذوب می تواند یکی از بازی های پرهیجان هفته سوم لقب بگیرد مسابقه ای که یک طرف آن علی دایی است و در سمت دیگر امید نمازی و ذوبی های باتجربه ای مثل مهدی رجب زاده حضور دارند و هر دو طرف به دنبال برد هستند.