بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌تنیس راجر فدرر - نیک کریوس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آخرین تندیس قدوس قبل از کوچ به لالیگا (عکس)
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 16:17
آخرین تندیس قدوس قبل از کوچ به لالیگا (عکس)
یک روز قبل از امضای قرارداد با باشگاه اسپانیایی آخرین تندیس ستاره ایرانی به خاطر درخشش در لیگ سوئد به این بازیکن اعطا شد.

به گزارش "توپ 90"، در بازگشت از رقابت های جام جهانی سامان قدوس بلافاصله به اردوی اوسترسوند پیوست تا به عنوان کاپیتان این تیم به درخشش خود ادامه بدهد. نمایش فوق العاده سامان باعث شد تا او دوباره به عنوان بهترین گلزن رقابت ها توجه همگان را به خود جلب کند تا جایی که با ایستادن در جمع سه کاندیدای برتر کسب لقب بازیکن ماه این عنوان ارزشمند را به خود اختصاص داد.


یک روز قبل از ترک اردوی اوسترسوند برای مذاکره با باشگاه اوئسکا اسپانیا مسئولان برگزاری لیگ سوئد تندیس عنوان بهترین بازیکن ماه جولای لیگ این کشور را به ستاره 24 ساله ایرانی اعطا کردند تا قدوس آخرین تندیس و افتخاری که می توانست در لیگ سوئد به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند را نیز به دست آورد.


تصاویر منتشر شده از اعطای این جایزه به سامان قدوس آن هم یک روز قبل از جدایی رسمی از اوسترسوند بازتاب گسترده ای در محافل خبری و طرفداران این باشگاه داشت گرچه بیشتر سوئدی ها برای ستاره ایرانی خود که سال های درخشانی با پیراهن اوسترسوند داشت برای چالش جدید آرزوی موفقیت داشتند.