بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انصاری فرد و حاج صفی آماده درخشش در یورولیگ
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 16:15
انصاری فرد و حاج صفی آماده درخشش در یورولیگ
باشگاه یونانی در اوج شایعات و اخبار پیرامون جدایی برترین گلزن فصل گذشته نام هر دو ملی پوش ایرانی را در فهرست بازی امشب یورولیگ قرار داد.

به گزارش "توپ 90"، در چارچوب رقابت های پلی آف یورولیگ امشب المپیاکوس در حالی میزبان لوسرن سوئیس خواهد بود که پدرو مارتینز سرمربی پرتغالی این تیم نام دو ستاره ایرانی خود را در فهرست 23 نفره سرخ و سفیدها قرار داد تا این اقدام او بیشتر از همیشه شایعات جدایی کریم انصاری فرد از المپیاکوس را تحت الشعاع خود قرار دهد.


انصاری فرد و احسان حاج صفی امشب در حالی گام به ورزشگاه کارایساکاکی می گذراند که به نوشته رسانه های یونان از این جمع شانس ملی پوش چپ پا برای حضور در ترکیب اصلی بیشتر از کریم است چون مارتینز در تمام بازی های دوستانه اخیر از گوئررو به عنوان تک مهاجم بهره برده تا در صورت فروش انصاری فرد با مشکلی روبرو نشود.


ستاره گلزن ایرانی که صبح فردا نیز طبق برنامه از پیش تعیین شده مراسم ازدواج خود را در یکی از تالارهای معروف شهر آتن برگزار می کند همچنان به عنوان سوژه مهم نقل و انتقالاتی المپیاکوس در تابستان شناخته می شود تا جایی که ظرف دیروز و امروز بار دیگر پیشنهاد اشتوتگارت برای خرید او روی میز مدیران باشگاه قرار گرفته است.