بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سپاهان به دنبال شکستن طلسم 1345 روزه
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 16:15
سپاهان به دنبال شکستن طلسم 1345 روزه
تیم فوتبال پیکان پس از بازگشت به رقابت های لیگ برتر نتایج بسیار خوبی مقابل پرافتخارترین تیم لیگ برتر کسب کرده است.

به گزارش "توپ 90"، پیکان دو فصل پیش و همراه با علیرضا مرزبان موفق به بازگشت به لیگ برتر شد و از آن سال مدیران این باشگاه خودروساز با انتخاب مجید جلالی نمایش خوبی در لیگ های شانزدهم و هفدهم داشته اند و با کسب رتبه های ششمی و پنجمی به کار خود پایان داده اند.


یکی از تیم هایی که طی این مدت رقیب بسیار خوش یمنی برای پیکانی ها بوده است، طلایی پوشان دیار اصفهان هستند که در 4 بازی گذشته لیگ برتر مقابل آنها به سه پیروزی و یک تساوی دست پیدا کرده اند.


عبدالله ویسی و شاگردانش در لیگ شانزدهم در بازی رفت مقابل پیکان به تساوی دست یافتند ولی در دیدار برگشت با پیروزی 3 بر 2 در ورزشگاه شهر قدس زمین مسابقه را ترک کردند.


سال گذشته نیز سپاهانی ها خاطره تلخی از مصاف با پیکان دارند؛ در دیدار رفت دو تیم که در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شد، شاگردان کرانچار 90 دقیقه حمله کردند ولی در دقیقه 90 با گل فراز امامعلی بازی را واگذار کردند تا بحران وارد اردوی این تیم شود. دیدار برگشت فصل گذشته نیز در ورزشگاه شهدای شهر قدس و در روزهای ابتدایی فرودین برگزار شد و شاگردان ابراهیم زاده که انگیزه زیادی نداشتند، با شکست به خانه برگشتند.


حالا اما در دیدار روز آینده نتیجه این مسابقه می تواند حرف های زیادی داشته باشد. در صورتی که شاگردان امیرقلعه نویی بتوانند در این مسابقه به پیروزی دست یابند، با توجه به کیفیت تیم فوتبال پیکان باید سپاهان را یکی از تیم های منسجم رقابت های لیگ هجدهم دانست؛ البته امیرقلعه نویی نیز به خوبی می داند که برای انجام این مهم و کسب پیروزی پس از  1345 روز باید بتواند ساختار منسجم دفاعی تیم پیکان و مجید جلالی را بازکند و در صورت انجام این کار شاید هواداران سپاهان در اولین حضور خود در لیگ هجدهم شاهد یکی از بازی های زیبای تیمشان باشند.