بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مگوایر و آخرین تلاش ها برای پیوستن به یونایتد
چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 19:24
مگوایر و آخرین تلاش ها برای پیوستن به یونایتد
هری مگوایر، ستاره خط دفاعی تیم ملی انگلیس در جام جهانی همچنان امیدوار است تا بتواند از لسترسیتی جدا شده و به یونایتد بپیوندد.

به گزارش "توپ 90"، مگوایر پس از فصل درخشانی که در لستر پشت سر گذاشت، توانست در فهرست نهایی تیم ملی انگلیس برای جام جهانی قرار بگیرد و در این رقابت ها جزو بازیکنان ثابت سه شیرها نیز بود. 

پس از اتمام جام جهانی شایعات زیادی در مورد انتقال او به منچستریونایتد شنیده شد اما رفته رفته به دلیل تقاضای مالی بالای لسترسیتی، سران شیاطین سرخ تصمیم گرفتند تا روی گزینه های دیگر نظیر یری مینا و توبی آلدرویرلد تمرکز کنند.

در روزهای اخیر یونایتد بسیار نزدیک به جذب یکی از این دو بازیکن شده با این حال به فاصله یک روز تا پایان انتقالات در لیگ جزیره، هنوز هیچ مدافعی به یونایتد اضافه نشده است. اینگونه به نظر می رسد که نهایی نشدن انتقال مینا و آلدرویرلد، به تمایل بیشتر یونایتد برای جذب مگوایر برمی گردد.

مورینیو بارها به جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده و ساعاتی پیش نشریه مترو ادعا کرد که دو باشگاه یونایتد و لسترسیتی به توافق برای انتقال مگوایر نزدیک شده اند. لستر سیتی که در ابتدا خواستار دریافت 75 میلیون پوند شده بود، حالا حاضر است با 33.5 میلیون پوند نیز مجوز جدایی مگوایر را صادر کند.

لستر با دریافت این پول قصد دارد دو مدافع میانی به نام های کاگلار سویونجو از فرایبورگ و نیز فیلیپ بنکوویچ از دینامو زاگرب را به خدمت بگیرد. در هر صورت 24 ساعت باقیمانده در تعیین سرنوشت مگوایر بسیار حیاتی خواهد بود.