بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده – صنعت نفت؛ به یاد پنج دقیقه توفانی
چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 12:31
پدیده – صنعت نفت؛ به یاد پنج دقیقه توفانی
تیم پدیده خراسان در سومین دیدار خود باید در خانه برابر تیم صنعت نفت آبادان قرار بگیرد. دیداری که سه امتیاز آن می تواند وضعیت هر دو تیم را بهبود ببخشد.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم پدیده و صنعت نفت در حالی از بازی های هفته سوم لیگ برتر به سراغ یکدیگر می روند که تاکنون این تیم مشهدی بوده که توانسته بر حریف خود برتری کمی داشته باشد. این دو تیم در فصل های شانزدهم و هفدهم به سراغ یکدیگر رفتند که در آن پدیده با دو پیروزی، صنعت نفت با یک پیروزی به کار خود پایان دادند و یک بازی نیز با تساوی به انجام رسید.


جالب ترین دیدار این دو تیم نیز به بازی رفت  لیگ شانزهم برمی گردد. جایی که تا دقیقه 84 این تیم صنعت نفت بود که با حساب سه بر یک از حریف پیش بود اما توفان پدیده ای ها از دقیقه نود آغاز شد و این تیم با به ثمر رساندن دو گل شکست سنگین خود را جبران کرد و با امتیاز مساوی با حریف بازی را به پایان رساند.


مشهدی ها البته دست بردار صنعت نفت نبودند چراکه در دیدار برگشت آنها از همان ابتدا، بازی توفانی خود را آغاز کردند و موفق شدند تا پایان سه بار دروازه حریف را باز کنند البته بدون گل خورده.


اکنون مشهدی ها باز هم به عنوان میزبان باید از تیم صنعت نفت آبادان پذیرایی کنند و باید دید شاگردان گل محمدی می توانند آمار خوب خود را مقابل این تیم ارتقا ببخشند.