بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس‌ رافائل‌ نادال - فرانسیس‌ تیافوی (تنیس‌ آزاد‌ استرالیا‌ 2019)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میلیارد آمریکایی مالک همه سهام آرسنال خواهد شد
سه شنبه, 16 مرداد 1397 ساعت 22:42
میلیارد آمریکایی مالک همه سهام آرسنال خواهد شد
پیشنهاد 1.8 میلیارد پوندی استون کرونکه برای خرید کل سهام باشگاه آرسنال توسط دومین سهامدار بزرگ این تیم آلیشر عثمانوف پذیرفته شده است.

به گزارش "توپ 90"، کرونکه پیشنهاد کرده است که 30 درصد سهام عثمانوف را خریداری کند و تلگراف مدعی شد که عثمانوف نیز تصمیم گرفته این پیشنهاد را بپذیرد. بدین ترتیب عثمانوف با دریافت مبلغی در حدود 540 میلیون پوند، 30 درصد سهام خود را به کرونکه واگذار کرده و جنگ مدیریتی در این باشگاه بالاخره به پایان خواهد رسید.

کرونکه در سال 2012 سهام خود در باشکاه را گسترش داد و از آن به بعد، عثمانوف همیشه امیدوار بود که کرونکه تمایل خود در سرمایه گذاری را از دست داده و مایل به فروش باشد اما این اتفاق رخ نداد. پسر کرونکه یعنی استن در ماه های اخیر در آرسنال نقش آفرینی فراوانی داشته است و حالا انتظار می رود که این روند ادامه یابد.

در این دوران بعد از سالها آرسن ونگر از آرسنال جدا شده و به نظر می رسد ایوان گازیدیس نیز در راه رفتن به میلان باشد زیرا پیشنهادی جدی برای مدیریت در این تیم دریافت کرده است.

شریک تجاری عثمانوف یعنی فرهاد مشیری سرمایه گذاری خود در آرسنال را در سال 2016 به پایان رساند تا 49.9 درصد سهام باشگاه اورتون را خریداری کند و حالا به نظر می رسد عثمانوف با ثروتی در حدود 15.1 میلیارد دلار می تواند دوباه به دوست خود در گودیسون پارک ملحق شود.