بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایمانی و انگیزه های او برای درخشش مقابل پدیده
دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 18:03
ایمانی و انگیزه های او برای درخشش مقابل پدیده
سرمربی پرتغالی صنعت نفت امیدوار است با درخشش ایمانی در میانه میدان بتواند دیدار این هفته تیمش مقابل پدیده را با کسب امتیاز پشت سر بگذارد.

به گزارش "توپ 90"، صنعت نفت آبادان تا پایان هفته دوم لیگ هجدهم با سرمربی پرتغالی خود 2 امتیاز کسب کرده است. طلایی پوشان در دیدار اول سپاهان را با همه ستاره هایش بدون گل متوقف کردند و در دیدار دوم نیز در حالیکه از همراهی هواداران خود محروم بودند، مقابل گسترش فولاد تبریز به تساوی یک بر یک دست یافتند.


اکبر ایمانی هافبک سابق تیم ملی که بازی در تیم های پدیده و ذوب آهن را تجربه کرده، در این فصل به صنعت نفت رفته و یکی از بهترین های تیمش در دو هفته سپری شده از لیگ هجدهم بوده است. او طی دو بازی گذشته با 103 بارلمس توپ و معدل 4 شوت به سمت دروازه حریف بهترین عملکرد را در بین هم تیمی هایش داشته است. ایمانی ضمن ثبت آمار 82 درصد در دقت پاس و علی رغم جنس بازی فانتزی اش، در نبردهای هوایی نیز عملکرد موفقی داشته و طی دو دیدار 8 نبرد هوایی موفق را به نام خود ثبت کرده است.


ایمانی که ذاتاً میل به هجوم و اضافه شدن به خط حمله در سبک بازی اش دیده می شود، از زمان آمادن سرجیو به صنعت نفت، مشارکت زیادی در برنامه های دفاعی تیمش نیز داشته است. این هافبک میانی در هفته سوم مقابل تیم سابق خود یعنی پدیده مشهد قرار خواهد گرفت و انگیزه های زیادی برای درخشش خواهد داشت. او می خواهد با تکرار بازی های خوب خود در نیم فصل اول لیگ هفدهم یکبار دیگر اعتماد کارلوس کی روش را به خود جلب کرده و در جام ملت های آسیا یکی از بازیکنان تیم ملی باشد.