بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اوئسکا 0 - اتلتیکومادرید 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راهکار برانکو برای ضد حملات استقلال خوزستان
دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 18:03
راهکار برانکو برای ضد حملات استقلال خوزستان
برانکو به خوبی می داند مهم ترین حربه خوزستانی ها برای ضربه زدن به پرسپولیس، ضد حمله خواهد بود و برای مقابله با ضد حملات تیم استقلال برنامه ریزی کرده است.

به گزارش "توپ 90"، سرخپوشان پایتخت روز پنج شنبه در دیداری حساس به مصاف استقلال خوزستان خواهند رفت و برای حفظ صدرنشینی نیاز مبرمی به پیروزی دارند. استقلال خوزستان این فصل با مربی و بازیکنان نسبتا ناشناخته ای در لیگ حضور یافته و همین موضوع کار پرسپولیس را برای آنالیز این تیم سخت و سخت تر می کند.

اما با این وجود، بعید است یزدی شیوه ای به غیر از ضد حمله و ضربات ایستگاهی را برای گلزنی اتخاذ کند چرا که تیم حریف، مدافع عنوان قهرمانی و صدرنشینی فعلی لیگ است و نمی توان با این داشته ها مقابل این تیم به دنبال حفظ توپ و حفظ نبض بازی رفت.

برانکو با علم به این موضوع در تمرینات اخیر، دروازه بان هایش را در شرایط سخت قرار داده تا برای موقعیت های تک به تک آماده شوند؛ اتفاقی که ممکن است در بازی با استقلال خوزستان با آن روبرو شوند.

نکته مهم در این بازی، زمان گلزنی برای تیم پرسپولیس است. شاگردان برانکو اگر همانند دیدار با فولاد زودتر به گل برسند، کار ساده تری در ادامه بازی خواهند داشت اما در غیر این صورت، شاگردان یزدی می توانند خطرساز شوند.