بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

موراتا ترس در دل هیچ مهاجمی نمی اندازد
دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 17:05
موراتا ترس در دل هیچ مهاجمی نمی اندازد
بازی ضعیف و کم اثر آلوارو موراتا برابر سیتی در سوپرکاپ انگلیس، موج جدیدی از انتقادات را بر علیه وی به دنبال داشته است.

به گزارش "توپ 90"، موراتا با امید و آرزوهای فراوان، تابستان 2017 رئال را به مقصد چلسی ترک کرد و با وجود شروعی طوفانی، رفته رفته دچار افت شد و کار تا جایی پیش رفت که گفته می شد او چلسی را نیز ترک خواهد کرد اما در نهایت تصمیم به ماندن گرفت.

موراتا با تصمیم ساری، روز گذشته در سوپرکاپ برابر سیتی از ابتدا به میدان رفت و نتوانست کار خاصی انجام دهد. چلسی 2-0 مغلوب شد و اولین جام فصل را از دست داد.

پس از بازی کارشناسان فوتبال انگلیس به تندی از موراتا انتقاد کردند.

کریس ساتن، کارشناس بی تی اسپورتس در مورد موراتا گفت:« در بازی های اینچنینی، شما به بازیکنانی مهم که بتوانند نتیجه را تعیین کنند نیاز دارید اما موراتا در زمین، ناپدید شده بود.»

ریچارد دان، مدافع سابق استون ویلا نیز در انتقاد از موراتا گفت:« ساری به یک مهاجم شماره 9 نیاز دارد. موراتا، باتشوایی و ژیرو چنین ویژگی ای دارند ولی بعید می دانم که او بتواند به موراتا اطمینان کند. موراتا را در حد چلسی نمی بینم. انگار او اصلا در چلسی حضور ندارد و برابر سیتی نیز فاجعه بود.»

ریو فردیناند، ستاره سابق یونایتد نیز گفت:« از نظر من که سال ها در سطح اول فوتبال یک مدافع بودم، موراتا بازیکنی نیست که در دل هیچ مدافعی، ترس و وحشت بیندازد. به خصوص اگر در عمق برای وی توپی ارسال شود، کم اثر تر نیز می شود.»