بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیراهن شماره‌ی 1 پی‌اس‌جی به بوفون رسید
دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 10:58
پیراهن شماره‌ی 1 پی‌اس‌جی به بوفون رسید
جانلوئیجی بوفون فصل آینده پیراهن شماره‌ی 1 پاری سن ژرمن را به تن خواهد کرد. کوین تراپ دروازه‌بان آلمانی پی‌اس‌جی که صاحب پیراهن شماره‌ی 1 تیم بزرگ پاریس بود در اقدامی جالب توجه پیراهن خود را به بوفون واگذار کرد.

به گزارش توپ 90، این اتفاق پیش از بازی روز شنبه‌ی پاری سن ژرمن و موناکو در سوپرجام فرانسه اتفاق افتاد. بازی‌ای که پی‌اس‌جی در آن توانست موناکو را با نتیجه‌ی 4-0 شکست داده و سوپرجام فرانسه را فتح کند. تراپ در آن بازی روی نیمکت نشست و شاهد اولین بازی رسمی بوفون با پیراهن پاری سن ژرمن بود.


بوفون 40ساله با انتشار یک پست اینستاگرامی از اقدام تراپ قدردانی کرده و نوشت:" تشکر می‌کنم از کوین تراپ که خواسته بود پیراهن شماره‌ی 1 در رختکن تیم به رخت‌آویز من آویزان شد. از صمیم دل از کوین قدردانی می‌کنم".


تراپ هم در واکنش به پست یکی از بهترین دروازه‌بانهای یک دهه‌ی اخیر به اینستاگرام رو آورده و زیر پست بوفون نوشت:" جیجی، دیدن تو با این شماره برای من باعث افتخار است. تو انسان بزرگی هستی و کار کردن با تو و یاد گرفتن از تو برای من باعث خوشحالی است".

بوفون در بازی‌های قبلی خود برای پاری سن ژرمن، در قالب رقابتهای اینترنشنال چمپیونز کاپ، زمانی که در دیدار با بایرن مونیخ و آرسنال به میدان رفت پیراهن شماره‌ی 30 را به تن داشت. تراپ اما آخرین بار روز سی‌ام ژوئیه در بازی مقابل اتلتیکو مادرید از آغاز به عنوان سنگربان پی‌اس‌جی به میدان رفته بود و پیراهن شماره‌ی 1 را به تن کرده بود.


کوین تراپ که به عنوان دروازه‌بان ذخیره با تیم ملی آلمان در جام جهانی حضور داشت، فصل آینده در پاری سن ژرمن فصل دشواری در پیش خواهد داشت. او فصل پیش پشت سر آلفونس آرئولا دروازه‌بان ذخیره‌ی تیم پاریسی بود و امسال هم ممکن است همین تقدیر در انتظار او باشد یا حتی ممکن است تراپ سر از سکوها در بیاورد.

با اینحال، تراپ به ترک پاریس فکر نمی‌کند و می‌خواهد با پیراهن شماره‌ی 30 خود را به سرمربی جدید پی‌اس‌جی، توماس توخل ثابت کند.

منبع : اشپورت1