بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مانوئل نویر : بواتنگ ماندنی است
دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 10:56
مانوئل نویر : بواتنگ ماندنی است
در حالیکه رسانه‌های آلمانی گزارش کرده بودند که منچستریونایتد برای جذب جروم بواتنگ با بایرن مونیخ تماس گرفته، هم‌تیمی‌های بواتنگ در بایرن معتقدند او باشگاه‌شان را ترک نخواهد کرد.

به گزارش توپ 90، دیروز بعد از بازی دوستانه‌ی بایرن مونیخ و منچستر یونایتد که با پیروزی 1-0 بایرن به پایان رسید، جروم بواتنگ درحالیکه هدفون به گوش داشت بدون اینکه یک کلمه به زبان بیاورد از مقابل خبرنگارانی که منتظر او بودند تا سوال پیچش کنند، عبور کرد. این ملی‌پوش آلمانی به وضوح نمی‌خواست درباره‌ی آینده‌اش چیزی بگوید، آینده‌ای که همچنان مبهم به نظر می‌رسد.


به خصوص که حالا علاوه بر پاری سن ژرمن که از مدتها پیش شایعاتی در مورد علاقه‌اش به بواتنگ مطرح بود، حالا یونایتد هم به او ابراز علاقه کرده است. ولی درحالیکه نشانه‌های خداحافظی بواتنگ با بایرن قوی‌تر می‌شود، مانوئل نویر به اشپورت1 گفت او مطمئن است که بواتنگ در مونیخ خواهد ماند.

وقتی از نویر پرسیده شد که آیا واقعاً اعتقاد دارد که بواتنگ در مونیخ خواهد ماند، او محکم جواب داد:" بله، البته". در سوال دوم از نویر پرسیده شد که اگر به هر حال انتقال او اتفاق بیفتد نظر شما چه خواهد بود ؟ نویر گفت:" در این صورت دلش برای ما خیلی تنگ می‌شود، رفتن او اتفاق بدی خواهد بود".


حتی داوید آلابا هم از احتمال ترک بایرن توسط بواتنگ ناخشنود است. آلابای اتریشی هم بعد از بازی دیروز با منچستریونایتد به اشپورت1 گفت :" نه تنها خود جروم بلکه‌ همه‌ی ما ناراحت می‌شویم. او بازیکنی در کلاس جهانی است و در پست خود یکی از بهترین‌های دنیا است".