بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چه کسی مهاجم اول این فصل دورتموند خواهد بود؟
دوشنبه, 15 مرداد 1397 ساعت 10:56
چه کسی مهاجم اول این فصل دورتموند خواهد بود؟
ماکسیمیلین فیلیپ امیدوار است در صورتیکه سرمربی دورتموند لوسین فاور به او فرصت بدهد، در فصل پیش رو به مهاجم اصلی باشگاه زردپوش آلمانی تبدیل شود.

به گزارش توپ 90، فیلیپ در اصل وینگر است ولی در آخرین بازی‌های فصل گذشته بعد از مصدومیت میکی باتشوایی که به عنوان یار قرضی از چلسی به دورتموند آمده بود، به عنوان مهاجم مرکزی بازی کرد و امسال هم در بازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل در همین پست به میدان رفته است.

با اینکه دورتموند هنوز برای پر کردن جای خالی باتشوایی به دنبال مهاجمی سرشناس می‌گردد ولی مدیر ورزشی باشگاه، میشائیل زورک اخیراً گفت که فیلیپ به راحتی می‌تواند از پس این وظیفه برآید و در فصل پیش رو پانزده تا هیجده گل برای دورتموند به ثمر برساند.


فیلیپ دیروز شنبه در محل اردوی پیش‌فصل دورتموند در سویس به خبرنگاران گفت:" تعریفی که از من شده فوق‌العاده است. باید بگویم با آقای مدیر موافق هستم و فکر می‌کنم می‌توانم از پسش برآیم. این را می‌دانم که می‌توانم گلزنی کنم ولی در عین حال می‌دانم که برای پیشرفت هنوز خیلی جا دارم. باید ثابت کنم که حق با ایشان است".


فیلیپ که در فصل 2017/2018 در بوندس‌لیگا بهترین گلزن دورتموند بود، اخیراً در بازی زردپوشان دورتموند با بنفیکا در رقابتهای اینترنشنال چمپیونز کاپ، درحالیکه با شماره‌ی 9 به میدان رفته بود دو گل به ثمر رساند تا نشان دهد مهاجم قهاری است. دورتموند آن بازی را در ضربات پنالتی باخت ولی زردپوشان تا اینجا در شش بازی دوستانه‌ای که با هدایت سرمربی جدیدشان لوسین فاور به میدان رفته‌اند هرگز شکست نخورده‌اند.


فیلیپ به خبرنگاران گفت:" ما هنوز داریم خودمان را پیدا می‌کنیم ولی اوضاع تیم خوب است. لوسین حرفهای زیادی برای گفتن دارد. او یک مربی دقیق است و نسبت به جزئیات وسواس زیادی دارد. او درباره‌ی اشتباهات بازیکنان، با تک‌تک ما مفصل صحبت می‌کند و درباره‌ی اینکه در فاز دفاع و فاز حمله چه باید بکنیم، توصیه‌های دقیق و کاربردی ارائه می‌دهد. البته تا اینجا با لوسین درباره‌ی پست من صحبت نکرده‌ایم ولی او می‌داند من انعطاف‌پذیر هستم. برای همین خیلی به این موضوع فکر نکرده‌ام. فعلاً فضای اردو خیلی عالی است".