بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درگیری هواداران گلاسکو رنجرز و اوسیک
شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 10:30
درگیری هواداران گلاسکو رنجرز و اوسیک
پیش از شروع بازی دو تیم گلاسکو رنجرز اسکاتلند و اوسیک کرواسی در رقابتهای لیگ اروپا، گروهی از هواداران دو تیم در شهر گلاسکو با هم درگیر شدند و کار به چاقوکشی کشید. 

به گزارش توپ 90، پیش از شروع بازی دو تیم در استادیوم ایبراکس شهر گلاسکو، استادیوم خانگی گلاسکو رنجرز، دو گروه از هواداران دو تیم با هم روبرو شده و درگیر شدند. در نتیجه‌ی این درگیری چندین نفر از هواداران دو تیم مجروح شده و دو نفر به بیمارستان منتقل شدند. 


بازی تیم‌های گلاسکو رنجرز و ان‌کی اوسیک کرواسی در مرحله‌ی دوم رقابتهای انتخابی لیگ اروپا در ورزشگاه ایبراکس گلاسکو انجام شد و با نتیجه‌ی تساوی 1-1 به پایان رسید.  


به گزارش اشپورت1، دو تماشاچی مرد 24ساله و 40ساله بعد از درگیری هواداران اسکاتلندی و کروات، به دلیل جراحت ناشی از اصابت ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شدند. اما منابع بیمارستانی گزارش دادند که این دو هوادار با خطر جانی مواجه نیستند.  


اشپورت1 به سخنان سخنگوی پلیس گلاسکو اشاره کرده که گفته بود:" این نوع خشونت‌ها تحمل نخواهد شد".


گلاسکو رنجرز با مربی جدیدش استیون جرارد اولین بازی خود در مرحله‌ی اول مقدماتی لیگ اروپا را با پیروزی 1-0 به پایان برده بود و با کسب نتیجه‌ی تساوی در مقابل اوسیک به مرحله‌ی سوم مقدماتی لیگ اروپا راه یافت.