بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره فرانسه، گزینه جانشینی بواتنگ در بایرن
شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 10:29
ستاره فرانسه، گزینه جانشینی بواتنگ در بایرن
در طول تابستان سال جاری خبرهای زیادی درباره‌ی پیوستن احتمالی بنجامین پاوارد ستاره‌ی تیم ملی فرانسه در جام جهانی، به باشگاه بایرن مونیخ مطرح بوده است. 

به گزارش توپ 90، شایعات مربوط به پیوستن پاوارد به تیم مونیخی روز به روز وسعت بیشتری پیدا می‌کند. با اینکه اخیراً گفته شد باشگاه پاوارد، اشتوتگارت، با امضای یک پیش‌توافق با بایرن، موافقت کرده که مدافع فرانسوی‌اش در سال 2019 به تیم باواریایی منتقل شود، اما رئیس هیات‌مدیره‌ی بایرن مونیخ، کارل هاینتس رومنیگه آب سردی بر روی کسانی ریخت که معتقد بودند انتقال پاوارد ممکن است یک سال زودتر از آن انجام شود. 

روزنامه‌ی بیلد آلمان در مصاحبه با رومنیگه از او پرسیده که اگر بواتنگ طبق پیش‌بینی به پاری سن ژرمن منتقل شود، آیا ممکن است شاهد پیوستن پاوارد به بایرن باشیم ؟ 
رومنیگه در پاسخ به این سوال گفت:" نه. ما هوملس را داریم، سوله را داریم، مارتینز را داریم که می‌توانند در قلب خط دفاع بازی کنند. در ضمن آلابا و یکی دو بازیکن دیگر مثل لوکاس مای و کریس ریچاردز هم این توان را دارند. بله، ما در این خط کیفیت بالایی داریم". 


جالب اینجا است که پاوارد در جام جهانی 2018 روسیه در تیم فرانسه در پست دفاع راست بازی می‌کرد. درخشش پاوارد در پست دفاع راست نشان داد که دشان به خوبی دریافته که بهترین راه استفاده از توان دفاعی او چیست. اما پاوارد در باشگاه خود اشتوتگارت در پست دفاع وسط بازی می‌کند و بایرن هم ظاهراً او را گزینه‌ای برای بازی در دفاع وسط می‌داند. 

اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد رومنیگه درباره‌ی جدایی بواتنگ از بایرن نظر مساعدی دارد چرا که در پاسخ به سوال بیلد درباره‌ی انتقال او به پاری سن ژرمن گفت :" اگر پیشنهاد جدی‌ای از راه برسد، آماده‌ایم که بررسی کنیم".