بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

26 گل و 4 دبل در هفته دوم
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 22:15
26 گل و 4 دبل در هفته دوم
در 8 بازی هفته دوم لیگ هجدهم 26 گل از خط دروازه ها عبور کرد و 4 بازیکن موفق به ثبت دبل شدند.

به گزارش "توپ 90"، هفته دوم رقابت های لیگ برتر بر خلاف هفته قبل با هیجان بیشتری برگزار شد و شاهد 26 گل در این هفته بودیم. این در حالی است که در هفته اول شاهد به ثمر رسیدن تنها 10 گل بودیم و جالب است بدانید در هفته دوم فصل قبل هم 25 گل زده شده بود. سپاهان با برتری 6 بر یک مقابل سپیدرود پرگل ترین بازی هفته را رقم زد و همه بازی های این هفته حداقل 2 گل را به خود دید. در بازی های این هفته وریا غفوری، سجاد شهباززاده، ساسان انصاری و سیامک نعمتی 4 بازیکنی بودند که موفق به ثبت دبل شدند.


وریا غفوری با دو گلی که مقابل ذوب آهن به ثمر رساند مانع از شکست تیمش در اصفهان شد. او هر دو گل خود را با ضربه پای راست درون محوطه جریمه به تور دروازه رشید مظاهری چسباند.


در روزی که شاگردان خداداد عزیزی در سپیدرود با نتیجه تحقیرآمیر 6 بر یک مغلوب سپاهان شدند، سجاد شهباززاده و ساسان انصاری دو مهاجم این تیم نیز موفق به دبل شدند. پرسپولیس هم در شب برد دلچسب خود مقابل فولاد با درخشش سیامک نعمتی توانست مهمان خود را با سه گل بدرقه کند. نعمتی در این بازی گل های اول و سوم تیمش را به ثمر رساند تا بهترین بازیکن میدان نیز لقب بگیرد. او گل اول خود را با یک ضربه پای راست از بیرون محوطه جریمه به ثمر رساند و گل دوم نیز با حرکت انفرادی درون محوطه جریمه و ضربه مجدد با پای راست به تور دروازه فولاد چسبید.