بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزهای باشکوه شماره 88 در لیگ هجدهم
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 21:58
روزهای باشکوه شماره 88 در لیگ هجدهم
هافبک تهاجمی پرسپولیس در دومین هفته متوالی بازی درخشانی ارائه کرد تا نشان دهد امسال می تواند یکی از بازیکنان موثر برانکو و تیمش باشد.

به گزارش" توپ 90"، سیامک نعمتی فصل گذشته اولین خرید پرسپولیسی ها در فصل نقل و انتقالات بود اما هیچگاه نتوانست نقش یک بازیکن ثابت را در ترکیب اصلی تیمش به دست بیاورد اما امسال و با توجه به جدایی سه بازیکن اصلی خط هافبک پرسپولیس شماره 88 در کنار رسن و نوراللهی یاران اصلی خط میانی این تیم هستند.


نعمتی اما فصل را خوب آغاز کرد. او در اولین بازی پرسپولیس در لیگ برابر تیم پدیده و در یک ضدحمله سریع توانست برای تیمش پنالتی بگیردو همین پنالتی در نهایت سه امتیاز بازی را به نفع این تیم رقم زد.


هافبک تکنیکی پرسپولیس اما در دومین بازی عملکرد بهتری داشت. او در ورزشگاه آزادی و در بازی برابر فولاد  با یک شوت زیبا در نیمه اول گل اول تیمش را به ثمر رساند. شماره 88 پرسپولیس که در این فصل تبدیل به بازیکن اصلی برانکو در خط هافبک چهارنفره تیمش شده در نیمه دوم نیز با خطایی که گرفت باعث اخراج بازیکن فولاد از زمین شد تا لقب موثرترین بازیکن پرسپولیس را در دوهفته اخیر به نام خودش ثبت کند.


نعمتی که فصل گذشته کمتر فرصت بازی پیدا کرد امسال تبدیل به بازیکن اصلی تیمش شده و در فصلی که پرسپولیس با کمبود بازیکن و هافبک مواجه است می تواند با بازیهای درخشانش نگذارد کاستی های این تیم به چشم بیاید تا در نیم فصل دوم نیروهای کمکی از راه برسند. او در این فصل و تا اینجا آنقدر خوب بوده که جای خالی مسلمان و احمدزاده هنوز به چشم نیامده است.