بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نکونام؛ پرهیجان و پرحرارت در کنار زمین (عکس)
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 20:59
نکونام؛ پرهیجان و پرحرارت در کنار زمین (عکس)
سرمربی جوان نساجی در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر در مصاف با یک مربی کارکشته و باتجربه تراکتورسازی قرار گرفت.

به گزارش" توپ 90"، نساجی مازندران بعد از صعود به لیگ برتر در اولین هفته به مصاف ذوب آهن رفت و در هفته دوم نیز در یک بازی دشوار دیگر با تراکتورسازی پرمهره در تبریز دیدار کرد که این بازی تا دقیقه 50 یک بر صفر به نفع تراکتور در جریان است. جوادنکونام سرمربی جوان نساجی در این بازی یک حریف سرشناس و کارکشته به نام جان توشاک روی نیمکت تراکتورسازی داشت و برخلاف این مربی با تجربه که بیشتر زمان بازی را خونسرد روی نیمکت نشسته بود در کنار زمین با هیجان بالا و پایین می پرید و بازیکنانش را راهنمایی می کرد.


البته که نساجی در بازی با تراکتور تحت تاثیر تیم پرمهره و مربی باتجربه این تیم قرار داشت اما با این وجود شاگردان نکونام با برنامه های او توانستند تا حدودی یک بازی پایاپای ارائه دهند. نکونام در طول بازی بشدت در کنار زمین فعال بود و دایم با بازیکنانش صحبت می کرد و از این نظر می توان گفت سبک مربیگری او شبیه به مربیانی چون کارلوس کی روش و وینفرد شفر است که در کنار زمین هیجان خیلی زیادی دارند. البته که همانطور که گفته شد او بخش زیادی از بازی را به مربی باتجربه انگلیسی که آرام روی نیمکت تراکتور لم داده بود باخت.


با این وجود نکونام با نساجی امسال به دنبال کسب نتایجی است که باعث شود تا نماینده مازندران بعد از سال ها بتواند دوسال متوالی را در لیگ برتر بماند.

 


عکس: مسعود اکبری