بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ترکیب احتمالی صنعت نفت مقابل گسترش فولاد
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 17:16
ترکیب احتمالی صنعت نفت مقابل گسترش فولاد
پائولو سرجیو با ترکیب احتمالی زیر رو در روی گسترش فولاد تبریز قرار خواهد گرفت.

به گزارش "توپ 90"، دومین هفته از مسابقات لیگ برتر هجدهم امشب به   پایان می‌رسد و در یکی از مسابقات تیم صنعت نفت آبادان در خانه به مصاف گسترش فولاد تبریز می‌رود. شاگردان فیروز کریمی که دقیقه نودی‌ترین تیم لیگ برتر شناخته می‌شوند هفته گذشته با دریافت گل در دقایق آخر به تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان رضایت دادند. از طرفی دیگر تیم صنعت نفت آبادان با هدایت مربی پرتغالی خود به دیدار تیم مدعی این فصل یعنی سپاهان رفت و در آخر با کسب نتیجه تساوی برابر شاگردان قلعه‌نویی یک امتیاز ارزشمند از اصفهان به خانه برد.


حال ترکیب احتمالی نفت آبادان مقابل گسترش فولاد به شرح زیر است:
درون دروازه این تیم مانند هفته گذشته شهاب گردان قرار خواهد گرفت. گردان در دیدار برابر سپاهان یکی از ستاره‌های تیمش بود و با عکس‌العمل‌های به موقع خود مانع فروپاشی دروازه‌اش مقابل ستاره‌های طلایی پوشان شد. با توجه به درخشش این دروازه‌بان او این هفته هم در ترکیب فیکس قرار خواهد داشت.


اما سرمربی پرتغالی صنعت نفت آبادان در بازی گذشته وفا هخامنش و حسین ساکی را در قلب دفاعی خود به بازی گرفت و سیروان قربانی و عقیل کعبی را در دو طرف خط دفاع خود قرار داد که با توجه به نتیجه گیریش با این آرایش، بعید است دست به ترکیب دفاعی خود بزند.


اما در خط هافبک، وی اکبر صادقی و علی عبدالله‌زاده را به عنوان دو هافبک دفاعی خود قرار داد تا کمربند دفاعی این تیم مستحکم‌تر از قبل باشد. مصطفی احمدی، بهنام برزای و پلاتینی میلاد جهانی نیز نفرات خط هافبک صنعت نفت را تشکیل دادند و به احتمال بسیار زیاد و با توجه به غیبت کرار جاسم همین نفرات رو در روی گسترش فولاد هم قرار خواهند گرفت.
پلاتینی هم احتمالا به مانند دیدار قبل تک مهاجم این تیم آبادانی خواهد بود.


ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان:
شهاب گردان، وفا هخامنش، حسین ساکی، سیروان قربانی، عقیل کعبی، اکبر ایمانی، علی عبدالله‌زاده، میلاد جهانی، بهنام برزای، مصطفی احمدی، پلاتینی