بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی انگلیس 2 - کرواسی 1 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

همام: برای حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 17:12
همام: برای حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم
بازیکن عراقی استقلال گفت: برای حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم .

به گزارش "توپ 90"، طارق همام بازیکن جدید استقلال که به تازگی قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رسانده، درباره شناخت خود از استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: از طریق مدیر برنامه هایم استقلال را می شناسم و اطلاعات زیادی از قبل در مورد استقلال گرفتم. البته استقلال در آسیا تیم بزرگی است و می دانم که در میان دو تیم پرطرفدار ایران است و پیراهن تیمی را بر تن خواهم کرد که همیشه باید به دلیل پر هوادار بودن برای برد به زمین برود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: احساس خوبی از حضور در ایران و در استقلال دارم. همه بازیکنان آرزو دارند که در باشگاه بزرگی مانند استقلال بازی کنند. همچنین وینفرد شفر نیز یک مربی بزرگ است که مطمئنا تجربه کار کردن با او برای من اهمیت زیادی دارد.

 

همام درباره حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطر نشان کرد: برای حضور در لیگ قهرمانان با استقلال خیلی انگیزه دارم و مطمئنم می توانم به تیم کمک کنم. می‌دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد اما دوست دارم نقش پررنگی داشته باشم و در موفقیت‌های استقلال اثر گذار باشم.

 

این بازیکن عراقی در ادامه درباره اهداف خود از حضور در ایران افزود: تجربه یک لیگ متفاوت مهم ترین انگیزه است. من تجربه حضور در لیگ امارات را در کارنامه خود دارم اما می خواهم در ایران دیده شوم و می‌دانم که حضور در استقلال که یک تیم پرطرفدار است می تواند به من برای مطرح شدن کمک کند و من را به تیم های مطرح نزدیک کند.