بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرژانتین 1 - پاراگوئه 1 (کوپا آمریکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ورون: آرژانتین باید وابستگی به مسی را کاهش دهد
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 13:36
ورون: آرژانتین باید وابستگی به مسی را کاهش دهد
خوان سباستین ورون، اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که تیم ملی این کشور باید خود را از اینکه تنها به مسی خلاصه شود، فراتر ببرد.

به گزارش "توپ 90"، آلبی سلسته بازیکنان با کیفیتی در ترکیب خود دارد ولی همواره در پیدا کردن فرمول موفقیت ناکام بوده و در چند سال اخیر، تماما متکی به درخشش لیونل مسی بوده است. این وضعیت در جام جهانی 2018 روسیه نیز ادامه پیدا کرد، جایی که آنها با شکست مقابل فرانسه در یک هشتم نهایی حذف شدند. امروز اعلام شد که لیونل اسکالونی و پابلو آیمار، مربیان موقت آرژانتین تا پایان سال میلادی خواهند بود و ورون تاکید کرد که تیم باید از وضعیت متکی بودن به مسی خارج شود.

او گفت:" زمان آن رسیده که یک گروه بسازیم. مشخصا، اگر لئو (اسکالونی) می‌خواهد بخشی از تیم ملی باشد، باید آهسته آهسته او را وارد کار کنند. فکر می‌کنم باید یک اساس جدیدی بر تیم چیده شود و مبنا، کل تیم باشد نه بازیکنی که می‌تواند تیم را نجات دهد.

در حال حاضر، ما بازی تیم‌های ملی دیگر را در جام جهانی دیده ایم و باید به صورت جدی به تیمی تر شدن فکر کنیم. فکر می‌کنم اسکالونی باید شرایط را خیلی دقیق بررسی کند، اگر پروژه ای وجود ندارد که او را خوشحال کند و در آن راحت باشد، رهبری تیم ملی آرژانتین کار بسیار سختی خواهد بود."