بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال افغانستان 3 - تایلند 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میداوودی نتوانست دوباره واویلا شود
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 13:36
میداوودی نتوانست دوباره واویلا شود
کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان می‌‌خواست یکی از گل‌های حساس خود را دیروز بزند اما دروازه‌بان پارس جنوبی این اجازه را به او نداد.

به گزارش "توپ 90"، میلاد میداوودی بعد از دو سال دوری از لیگ برتر حالا به این دسته برگشته و در قالب کاپیتان نفت مسجدسلیمان بازی می‌کند. او که توانایی ذاتی‌اش در زدن ضربات ایستگاهی و شوت‌های ناگهانی از راه دور را همچنان همراه خود دارد، در بازی روز گذشته نیز می‌خواست یکی از همان شوت‌ها را گل کند، اما موفق نشد.


در اواسط نیمه اول مسابقه پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان در یکی از صحنه‌ها میداوودی جلو آمدن احمد گوهری دروازه‌بان جوان نماینده جم را دید و از راه دور اقدام به شوتزنی کرد اما عکس‌العمل به موقع گوهری مانع از این شد که دروازه باز شود و مهاجم سابق استقلال به هدفش برسد.


میداوودی در دو، سه صحنه دیگر هم پشت ضربات ایستگاهی ایستاد و قصد کرد از این طریق اقدام به گلزنی کند اما این بار هم موفق نشد و در نهایت در اواسط نیمه دوم با نظر ویسی زمین بازی را ترک کرد.


نکته قابل توجه پلاکارد هایی که هواداران نفت مسجدسلیمان در تمجید از میداوودی به ورزشگاه تختی جم آورده بودند. روی این پلاکاردها واویلا، واویلا برای میداوودی نوشته شده بود اما این مهاجم باتجربه نتوانست واویلای واقعی را معنا کند.


عکس: مهدی مهران‌نژاد