بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس - فولاد؛ اولین جنگ صدرنشینی
جمعه, 12 مرداد 1397 ساعت 13:34
پرسپولیس - فولاد؛ اولین جنگ صدرنشینی
سرخپوشان تهران و خوزستان امروز در حالی به مصاف هم می روند که پیروزی هر یک، صدرنشینی را برایشان به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش "توپ 90"، روز گذشته هیچ کدام از تیم های 3 امتیازی نتوانستند حریفشان را از پیش رو بردارند. شاگردان امید نمازی در خانه مقابل استقلال متوقف شدند و نارنجی پوشان نیز با 3 گل به پیکان باختند و همین نتایج سبب شد تا فرصت صدرنشینی برای پرسپولیس و فولاد به وجود بیاید.

امروز در صورتی که هر کدام از تیم ها برنده بازی باشند، با 6 امتیاز و قاطعانه در صدر خواهند ایستاد و از همین هفته دوم، خود را به عنوان مدعی جدی قهرمانی مطرح خواهند کرد و نخستین تیم  امتیازی خواهند بود.

در سه فصل قبلی پرسپولیس هیچگاه از هفته دوم به صدرجدول نرسیده اما همواره در پایان فصل پیشرفت هایی محسوس نسبت به سال قبلی در عملکرد آن ها دیده شده است. اکنون شاگردان برانکو ایوانکوویچ می خواهند از دومین هفته به صدر جدول برسند تا رکوردی تاریخی را به ثبت برسانند.

همچنین در صورت تساوی آن ها پایین تر از پیکان و ذوب آهن قرار خواهند گرفت. چرا که پیکانی ها تفاضل گل +3 دارند و پرسپولیس و فولاد عملا نمی توانند چنین تفاضل گلی را ثبت کنند. ذوبی ها نیز با 3 گل زده در رده دوم قرار دارند و این دو تیم برای رسیدن به ذوب آهن باید با تساوی پرگل بازی را به پایان برسانند.