بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مظاهری به دنبال تکرار درخشش آسیایی
پنجشنبه, 11 مرداد 1397 ساعت 19:38
مظاهری به دنبال تکرار درخشش آسیایی
گلر ملی پوش ذوبی ها در دیدار امروز مقابل استقلال از دروازه تیمش حراست می کند. مظاهری در حالی در این بازی به میدان می رود که آخرین در فولادشهر موفق شد خود را به عنوان ستاره زمین معرفی کند.

به گزارش "توپ 90"، یکی از سه دروازه بان منتخب تیم ملی در جام جهانی امروز و در جریان دیدار برابر استقلال از دروازه ذوبی ها حراست می کند. رشید مظاهری که در اولین دیدار خود در لیگ هجدهم موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده بود در بازی امروز نیز به دنبال ثبت دومین کلین شیت است تا از همین ابتدای لیگ آمادگی خود را به رخ رقبای دیگر بکشد.


نکته جالب توجه درباره این دروازه بان اینکه در آخرین دیدار ذوبی ها برابر استقلال که در ورزشگاه فولادشهر انجام شد مظاهری موفق شد با مهار موقعیت های تیم آبی پوش و انجام واکنش های دیدنی خود را به عنوان ستاره بازی معرفی کند. دیداری که بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شد. حالا مظاهری به دنبال تکرار خاطره شیرین فولادشهر در دیدار برابر استقلال است تا باز هم بتواند مانع گلزنی رقیب شود.


رشید یکی از دروازه بان هایی است که چشم به جام ملت های آسیا دارد و به دنبال این است تا بتواند با درخشش در بازی های لیگ خود را همچنان مورد نظر کارلوس کی روش قرار دهد.