بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اوئسکا 0 - اتلتیکومادرید 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

علی علیپور؛ یک دبل تا 40
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 21:06
علی علیپور؛ یک دبل تا 40
علی علیپور با یک دبل می تواند آمار گل هایش در تیم پرسپولیس را به عدد 40 برساند.

به گزارش "توپ 90"، لیگ هجدهم برای سرخ ها در حالی آغاز شده که علیپور همچنان امید اول گلزنی آن ها در خط حمله به شمار می رود. او در بازی نخست از روی نقطه پنالتی دروازه پدیده را باز کرد تا شمار گل های لیگ برتری اش برای پرسپولیس را به عدد 31 برساند و در مجموع به آمار 37 گل برسد.

علیپور از نیم فصل دوم لیگ چهاردهم در پرسپولیس حضور دارد و به عبارتی با پایان نیم فصل، به رکورد 4 سال بازی در پرسپولیس خواهد رسید. وی هم اکنون میانگین 10 گل در هر فصل را به ثبت رسانده که آمار قابل قبولی برایش به حساب می آید.

همچنین نباید فراموش کرد که مهاجم شمالی قرمزها تا زمان حضور طارمی در پرسپولیس به عنوان مهاجم سایه بازی می کرد و تا وقتی طارمی در پرسپولیس بود، تنها 15 گل به ثمر رساند. آمار شگفت انگیز پس از محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات و ترانسفر طارمی به الغرافه رقم خورد؛ جایی که علیپور در لیگ هر بازی بهتر از بازی قبلی ظاهر شد و دروازه رقبا را گشود. او در لیگ هفدهم 19 گل زد تا بهترین آقای گل تاریخ لیگ برتری پرسپولیس باشد.

علیپور همچنین در فصل گذشته 6 گل در دیگر مسابقات به ثمر رساند تا فصل رویایی را با 25 گل تمام کند.

حال ستاره این روزهای پرسپولیس که رقیبی جدی را در تیم آبی پوش پایتخت می بیند، امیدوار است در ادامه لیگ هجدهم نیز روند فعلی را ادامه دهد تا در پایان فصل جزو برترین گلزنان تاریخ باشگاه شود.

جام حذفی:
1

لیگ قهرمانان آسیا:
4 + 1

لیگ برتر:
2 + 5 + 4 + 19 + 1

سوپرکاپ:
1