بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چالش سرمربی پارس‌جنوبی برای دوپست
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 21:04
چالش سرمربی پارس‌جنوبی برای دوپست
با جدا شدن دو مدافع پارس جنوبی جم و پیوستن آنها به استقلال تهران، مهدی تارتار باید از بازیکنان جدید خود در این پست استفاده کند.

به گزارش "توپ 90"، پس از خروج فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری یکی از دغدغه های اصلی مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم پر کردن جای این دو بازیکن بوده است.


تیموری و محمدی مهر فصل گذشته دو بازیکن تاثیرگذار پارسی ها بودند که با نمایش های خوب خود مورد توجه شفر قرار گرفتند و به استقلال تهران پیوستند و حالا تارتار باید در این دو پست از بازیکنان جدیدی استفاده کند.


در اولین دیدار فصل که پارس جنوبی جم برابر فولادخوزستان قرار گرفت و اتفاقا نمایش خوبی هم ارائه داد، مهدی تارتار از محمد ستاری در پست دفاع چپ و سعید محمدی فر در پست دفاع راست بهره برد.


محمدی فر البته برای تارتار بازیکنی آشنا به شمار می رود، چرا که به واسطه سه سال همکاری با این بازیکن به شناخت خوبی از او رسیده و محمدی فر هم در مقابل فولادخوزستان نمایش خوبی ارائه داد و به احتمال فراوان در مقابل نفت مسجد سلیمان نیز به حضور خود در این پست ادامه می دهد.


در پست دفاع چپ اما مهدی تارتار دو بازیکن یعنی ستاری و شهرام گودرزی را در اختیار دارد؛ در دیدار اول سرمربی پارس جنوبی از محمد ستاری به عنوان جایگزین میثم تیموری استفاده کرد و با توجه به اینکه شهرام گودرزی نیز در این پست حضور دارد، در نهایت باید ببینیم سرمربی پارسی ها به کدامیک از این دو بازیکن برای حضور در ترکیب اصلی اعتماد می کند.